Відкривають тим, хто стукає...

Усі звернення громадян, які надійшли до громадської приймальні народного депутата В'ячеслава Леонідовича Константіновського через його помічників, були уважно вивчені та направлені депутатські звернення до відповідних владних структур. Відтак виборці можуть бачити результати роботи свого депутата не тільки у законодавчому органі влади, а й у справах щодо наведення порядку на вулицях району, знесення незаконних «розливайок», озеленення, насадженням клумб, встановлення парканчиків, а також асфальтування міждворових доріжок, поновлення бордюрів та пішохідних доріжок.
Більшість питань, з якими звертаються мешканці району до громадської приймальні стосуються не роботи депутата Верховної Ради України, а депутатів Київради, оскільки саме вони повинні сприяти вирішенню комунальних питань - мають на це відповідні важелі впливу та фінансові ресурси. Скажімо, асфальтування багатьох ділянок відбулося завдяки небайдужим мешканцям району, які звернулися в громадську приймальню народного депутата України В'ячеслава Константіновського.
Його помічник Юрій Задніпряний підготував і направив депутатські звернення до Київського міського голови: вказав об’єкти ремонту й отримав відповіді Київського міського голови Віталія Кличка. Невдовзі жителі побачили виконання робіт у своїх дворах. Більше того, вдалося домогтися, аби необхідний перелік проблемних адрес було включено для фінансування на наступний рік. Однак, деякі кандидати в депутати Київради привласнюють собі ці перемоги подільської громади.

"ПВ"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар