Псевдопатріотизм і політична проституція в центрі Києва

Черговий тарифно-закомуфльований псевдо-Майдан збирає у центрі столиці добре відомий і знаний в українському суспільстві «мисливець за сепаратистами», «суддя і прокурор на передовій», любитель землі, корів, граблів і просто «шалунішка» - пан Ляшко.
Знову на слуху звучать з уст Ляшка зачовгані гасла про «завищені тарифи для народу», «олігархів у владі», «зраду ідеалів Майдану» і т.п. І в дощ, і в сніг, і в люті морози обіцяє Ляшко «стояти за народну правду», із красномовними гаслами про те, що він і тільки він зможе навести лад. От тільки є інша сторона медалі, яка породжує ряд запитань: чому не в літку, а в холодному жовтні?, чому не в парламенті, а на вулиці?, врешті решт - на чиї такі кошти і заради чого Ляшко перед камерами «на публіку» мокне під дощем декілька хвилин на фоні наметів, залишаючи на холодному бетоні своїх обдурених вкотре прихильників?
А уже ввечері, ситий і причесаний, наче сільський дурник перед походом в магазин, Ляшко звертається до усіх із промовистими закликами «всепропалості» і «насзрадили». Що ж маємо насправді, на чому стоїть т.зв. «тарифне» наметове містечко під Кабміном, кому вигідно?       
«Похід на Кабмін» Ляшко оголосив саме напередодні дати виборів до органів місцевої влади, вибравши для цього період останніх двох тижнів, таким чином намагаючись підняти власну значимість в очах виборця. Водночас, «тяжко схвильований» правдолюб-депутат створює якісну телекартинку з центру столиці, демонструючи таку потрібну зовнішньому ворогу панораму – українська влада веде країну у прірву, яку тільки він, Ляшко, і його корови можуть подолати.       
Однак в очі кидається інше: добротні «буржуйки», водостійкі намети, новісінькі камуфляжі іноземного виробництва, повна військова екіпіровка ніби напередодні штурму самого Кабміну, час від часу – вгодовані пики депутатів від «РПЛ» на фоні будівлі Уряду.
І все це у той час, коли на передовій українські війська в окопах, під дощем і в холоді, у звичайних військових польових наметах, тримають лінію оборони заради того, щоб ворог не просунувся на Захід, і дають можливість саме таким «ляшкам» мирно «протетсувати» за чималу подобову винагороду. 
За чиї кошти все це нове, тільки з магазину, спорядження? Адже питання не тільки у виборах, питання у необхідності «розкачати» ситуацію, і якщо не змінити діючу владу, яка комусь, наче кістка в горлі, то хоча б схилити владу до «вигідного» діалогу з представниками влади іншої, добре знаної за часів Януковича, позбавленої морального і взагалі будь-якого права впливати на процеси в країні. «Сірі кардинали Сім’ї» в особі Ляшка підривають країну зсередини, готуючи ідеологічну основу для внутрішнього ворога.
Однак «тарифний майдан» Ляшка деградує, в його оточенні люди, котрим складно чітко аргументувати свою присутність у центрі міста. Там своя війна, мешканці наметів нерідко в новеньких бронежилетах, а на передовій, на їх переконання, нехай воює армія.
Цинічно і підло бити у спину власного захисника, ще більш цинічно робити це на гроші ворога, який зазіхнув на твою домівку. Ляшко мабуть цього або вперто не розуміє через своє горде «босоніжпаскорови», або ж йому за це дуже добре платять, - платять за продану совість, зраджену довіру простих людей, цинізм, популізм та інші притаманні Ляшку «ізми».
Однак, час розставить усе на свої місця, і, битий неодноразово по напомадженій пиці, Ляшко буде відправлений у глибокий нокаут українським суспільством і виборцем, за прикладом усіх попередніх політичних маріонеток і повій. 

"ПФ" за матеріалами "Еліта країни"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар