"Чесно" поводиться не чесно...

Як стало відомо журналістам із достовірних джерел, два дні тому на Кіровоградську обласну виборчу комісію відбувся своєрідний "наліт". П'ятеро невідомих, представившись членами руху "Чесно" та пославшись не якийсь попередній лист керівника цього осередку на Кіровоградщині пані Лук'янцевої, якого потім не знайшли, почали вимагати інформацію з декларацій кандидатів у депутати. Скориставшись зайнятістю членів ОВК та певною зайнятістю терміновими справами "відвідувачі" взяли теки з документами та почали фотографувати і вносити певні дані у свій ноутбук.
А потім на вимогу пред'явити посвідчення чи якісь документи до організації від якої прибули візитери відмовились це зробити. Більше того, "непрохані гості" поводилися нахабно, не представившись самі, почали вимагати представитись одному з керівників ОВК, фотографуючи його при цьому. Пришельці, що зображували громадських діячів, були видворенні з приміщення виборчої комісії, а двох останніх з них переконав покинути його лише виклик правоохоронців.
Згідно з Законом України "Про доступ до інформації", доступ до інформації не є вільним доступом до документів. А в документах, що вивчали "активісти" була конфіденційна інформація, що не підлягає розголошенню.
За підсумка цього нальоту в ОВК мають намір уважно вивчити дві теки партій "Самопоміч" та Радикальної партії Олега Ляшка, що побували у сторонніх осіб на предмет їх повної комплектності. Розгул удаваної демократії може мати негативні наслідки, адже зайва інформація у руках небажаних осіб може мати непередбачений перебіг подій та ускладнення виборчого процесу.
Пам'ятається, що "цікавій Варварі ніс відірвали", але особи цих "варвар" не відомі, а відома лише громадська організація з гучною назвою "Чесно", що чинить навпаки.

Володимир Мілевський, "ПВ"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар