Макеєнко розповів "Чесно" про витрати на вибори

Кандидат в мери столиці Макеєнко прокоментував активістам руху "Чесно" свої статки і витрати на виборчу кампанію.
«Я у подвійному стані, - не дуже піклуючись про стилі, відверто відповідає на запитання представників громадського руху "Чесно" екс-народний депутат від Партії регіонів Володимир Макеєнко (тепер він у партії «Наш край»), - про вибори я знаю дуже багато - майже все - і про всі вибори, як вони відбуваються. Чи можна трошки розкрити цю справу, яку почав рух «Чесно»? Наприклад, коли ми складали списки, запрошували людей у ​​кандидати в Київську міську раду, то багато з них самі викреслили себе зі списків, побоюючись того, що «Чесно» про це напише».
«Тобто процес пішов, - визнає Макеєнко і характеризує: - Це дуже добре. Адже насправді будь-яка виборча кампанія складається з двох бюджетів - офіційного (щоб не було питань від ЦВК та місцевих виборчих комісій, від громадськості) і інша частина. Політики самі себе заводять в цю пастку. Наприклад, треба створити штаб на виборах київського міського голови. Зустрічаєшся з серйозними людьми, які вміють працювати з громадськістю. І приблизно близько мільйона гривень треба зарплати. Крім того, 104 тис. гривень, як відомо, застава».
«Це вже зовсім не демократія для того, хто не може піти на такі витрати», - переживає чи то за себе, чи то за бідних кандидатів екс-нардеп.
У «Нашого краю», за словами кандидата в мери української столиці Володимира Макеєнка, все в порядку: зібрали гроші, статутні внески і зробили все «виключно офіційно».

Віталій Княжанський, "ПВ"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар