Мінімалістський дизайнерський телефон, який просто дзвонить

Здивувати сучасного користувача чимось принципово новим у світі мобільних телефонів все складніше і складніше. Виробники збільшують кількість ядер в процесорах і пікселів в камерах, і щороку ринок поповнюється сотнями практично однакових «цеглин». У спробі бунту проти системи смартфон-клонів, європейські дизайнери створили мінімалістичний, але стильний телефон, який просто дзвонить, повідомляє "Novate".
У світі, де кнопкові телефони розділили долю динозаврів і навіть Blackberry стали випускати сенсорні смартфони, проект британського дизайнера Джаспера Моррісона (Jasper Morrison) для швейцарського бренду Punkt виглядає комерційним самогубством. Або арт-об'єктом. Адже цей пристрій має тільки базові функції: дзвінки та смс.
Забудьте про сенсорні екрани, дві камери і 3G. Крім стандартних дзвінків, Punkt порадує хіба що календарем та будильником. Зате батарея заслуговує поваги: ​​Punkt пропрацює 290 хвилин в режимі розмови і неймовірні за сьогоднішніми мірками 670 годин в режимі очікування. Розробники запевняють, що заміни акумулятор потребуватиме не раніше, ніж за 7 років. Як справедливо зауважив Моррісон, «вже забутий термін життя батареї».
Дизайн пристрою також простий, але по-європейськи стильний. Корпус виготовлений із софт-тач пластику з «ребристим» покриттям задньої кришки, щоб телефон не вислизав з рук. На противагу тонким смартфонам, кришку батареї зробили об'ємною і вигнутою. А монохромний дисплей з перевагою чорного кольору захищає не пластик або звичайне скло, а надміцне покриття Gorilla Glass.
«В останні роки технології стали настільки потужним і всепоглинаючим інструментом, що почали ускладнювати наше життя. Важливо хоча б інколи робити перепочинок, виходити з мережі і повертатися до простих речей. Тому ми і створили максимально простий пристрій, прибравши з нього все зайве, що забирає ваш час, і повернувши його до основ - спілкування», - коментує проект CEO компанії Punkt.
Простий телефон Punkt можна синхронізувати з комп'ютером і зберегти контакти і смс. Також у пристрої є Bluetooth і можна підключити гарнітуру. Приємний бонус - ексклюзивні рингтони, спеціально створені норвезьким композитором Kjetil Røst Nilsen.
Чи знайде мінімалістичний телефон Punkt свою нішу і своє коло шанувальників, покажуть продажу. Все ж, такого терміну служби батареї можна тільки позаздрити.

"ПВ"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар