Спроби зняти кандидата від «Свободи» з виборів мера Києва лише додають йому популярності

Про це у своєму Facebook днями заявив політолог Вадим Карасьов.
«... Не думаю, що в цьому випадку влада вибрала правильну стратегію. Гоніння на Мирного лише додадуть йому прихильників серед киян, які дуже не люблять, коли влада починає вирішувати за них, кого підтримувати і кого обирати. Я вже говорив, що для нинішнього мера Мирний дуже незручний противник. Можливо, найнезручніший з декількох реальних претендентів на вихід у другий тур виборів. Мабуть, тому в когось на тлі зниження власного рейтингу здали нерви. В результаті у деяких «гарячих голів» і проскакують ідеї вирішити проблему з Мирним одним махом - задіюючи правоохоронні органи. Але це лише демонструє невпевненість у власному успіху і слабкість провладної команди, яка працює в Києві», - зазначає експерт.
На думку Карасьова, переслідування Мирного - це сигнал для опозиційно налаштованих стосовно нинішньої влади киян. Адже влада тим самим показала, коли він справді боїться, кого вважає своїм реальним суперником, а не технічним кандидатом, що лише імітує боротьбу з діючим мером.
«Звідки така недалекоглядність і тактична короткозорість? Адже опозиційно налаштована київська публіка може сприймати це як сигнал, за кого потрібно проголосувати. Тим більш об´єктивно свободівський кандидат справді досить сильна фігура. Думаю, «Свобода», яка останнім часом допустила багато помилок, в цьому випадку може відіграти втрачене», - вважає Карасьов.
Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що реєстрацію кандидата в мери Києва від ВО «Свобода» Олександра Мирного можуть анулювати. Про це повідомило джерело в Київській територіальній виборчій комісії. З його слів, в останні кілька днів ведеться активне юридичне опрацювання такого рішення. «Не виключено, що проти Мирного буде відкрито кілька кримінальних справ, пов´язаних з подіями 31 серпня під Верховною Радою. Також у поданих ним документах намагаються знайти якісь порушення», - зазначило джерело. У Партії «Свобода» стверджують, що поки не можуть підтвердити або спростувати цю інформацію. Однак заявляють, що стосовно свободівців справді відкрито кілька кримінальних справ. Кілька керівників політичної сили перебувають під домашнім арештом або в СІЗО.

"ПВ"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар