Добудувати Подільсько-Воскресенський міст і запустити метро на Троєщину можна за два роки

Про це в інтерв´ю «Фактам» заявив кандидат у мери Києва від ВО «Свобода» Олександр Мирний.
«З моменту виділення коштів — а я не сумніваюся, що ми знайдемо їх, — метро можна побудувати впродовж двох років. В першу чергу, потрібен міст. Буде міст — буде все інше. А якщо мосту немає, то про яке метро ми можемо розмовляти? Що відбувається зараз? Мало того, що проект заморожений, так і міст, по якому повинна проходити гілка метро на Троєщину, вже розкрадають на металобрухт», — заявив Мирний.
За його словами, кошти на завершення проекту знайти можливо.
«Знову повертаємося до однієї тези: не потрібно красти. Багато моїх суперників йдуть у владу Києва, не думаючи, що будуть тут жити. Вони повинні вкрасти і втекти за кордон. А я збираюся жити в Києві», — пояснив Мирний.
Свободівець зазначив, що мер, міська влада мають масу можливостей, в тому числі законодавчих, щоб збільшити надходження до бюджету.
«Просто не всі їх використовують, розумієте? Потрібно мати хребет, політичну волю, мужність вступити в конфлікт з великими олігархічними групами, які багато років збагачуються за рахунок комунальної власності», — заявив Мирний.
Нагадаємо, Подільсько-Воскресенський міст через Дніпро повинен був з´єднати лівобережні райони Райдужний і Воскресенку з Подолом. В цьому році будівельну компанію ПАТ «Мостобуд» зобов´язали сплатити близько 1 мільярда гривень кредиту, виділеного в 2010 році на будівництво.

"ПВ"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар