Chevrolet Bolt називають електромобілем від LG за ціною $30 тис.

Ще в 2011 році компанії General Motors і LG оголосили про те, що вони мають намір разом працювати над електромобілями майбутнього. А починалося це партнерство з того, що LG поставляла акумулятори для гібридів Chevrolet Volt і Opel Ampera.
Днями General Motors повідомила про те, що вона вибрала LG в якості постачальника практично всіх ключових компонентів Chevrolet Bolt. За словами представників General Motors, компанія LG інвестувала більше $250 млн. у розвиток своїх корейських фабрик, щоб підтримати цю співпрацю і забезпечити виробництво необхідних комплектуючих для Chevrolet Bolt.
Електропривід, модуль, що перетворює постійний струм на перемінний, зарядний пристрій, система клімат-контролю, акумуляторні батареї, модуль розподілу високої потужності, приладова панель, розважальна система - це далеко не повний список хостів Chevrolet Bolt, за які відповідає LG. Деякі західні джерела вже охрестили це авто «електромобілем LG».
Важливим є те, що від однієї зарядки автомобіль зможе проїхати близько 320 км, а ціна електромобіля повинна скласти близько $30 тис. Цей автомобіль, який повинен вийти в наступному році, може стати першим електромобілем для широкої аудиторії. Саме цю нішу планує зайняти Tesla Motors зі своїм седаном Model 3, який все ще не був представлений.

"ПВ"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар