Новий етап співпраці з МВФ анонсували в Україні

Перший транш кредиту Міжнародного валютного фонду за новою програмою EFF може становитиме мінімум $4,8 млрд. Про це повідомило джерело, знайоме з підсумками переговорів місії МВФ і Уряду України, повідомили в «Апострофі».
«На сьогоднішній день попередньо погоджений перший транш у розмірі $4,8 млрд., проте Україна сподівається, що його вдасться збільшити до $8 млрд», - відзначило джерело.
Як відомо, 12 лютого Україна узгодила з Міжнародним валютним фондом основні положення для надання нового кредиту в $17,5 млрд доларів. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сім найбільш розвинених країн і Міжнародний валютний фонд розглядають можливість збільшення фінансової допомоги Україні до $40 млрд.
Як відомо, в середині січня уряд України звернувся до Ради директорів МВФ з проханням розглянути можливість затвердження нової програми співробітництва з використанням механізму розширеного фінансування Extended Fund Facility (EFF), який передбачає виділення куди більшого обсягу коштів на період до чотирьох років.
Лише місяць тому президент Петро Порошенко заявив, що Україні у 2015-2016 роках знадобиться міжнародна допомога на суму до $15 млрд.

"ПВ"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар