Бойовики ІГІЛ стратили 12 дітей-солдатів, які втекли з тренувального табору

В Іраку бойовики "Ісламської держави" стратили 12 дітей за спробу втечі з тренувального табору в місті Мосус. Про це повідомляє курдський телеканал Rudaw, стверджує "Україна кримінальна".
"Щонайменше 12 дітей були вбиті радикалами з ІГІЛ. Діти проходили підготовку у військовому таборі і були спіймані при спробі втечі. Вік убитих - від 12 до 16 років", - розповів представник Демократичної партії Курдистану Саїд Мамузіні.
Відзначається, що в лютому ІГІЛ оприлюднив відео з тренувального табору для дітей, зняте імовірно в околицях міста Ракка. На кадрах хлопчики у військовій формі шикуються в колони і виконують команди інструктора, а потім здійснюють намаз.
За місяць до цього екстремісти опублікували ролик, на якому хлопчик розстрілює двох чоловіків.
Крім того, в інтернеті з'являлася запис, на якому дитина вбиває заручника, підозрюваного в роботі на ізраїльську розвідку Моссад, повідомляє телеканал.
4 липня повідомлялося, що бойовики "Ісламської держави" опублікували 10-хвилинне відео, на якому підлітки 12-13 років стратять 25 солдатів сирійської армії. За масової стратою в стародавньому амфітеатрі Пальміри, який знаходиться в сирійській пустелі, спостерігали сотні людей.

"ПОД!ЛЬСЬКИЙ В!СНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар