Велосипед для легких поїздок з важкими вантажами

Американські дизайнери подарували всім любителям міських поїздок нову модель вантажного велосипеда. Транспорт отримав назву Cargo Node і обіцяє стати альтернативою автомобілю в міських умовах, передає "Novate".
Не так часто на ринок виходять вантажні велосипеди. Зовсім недавно щось подібне представила група американських винахідників. Велосипед отримав назву Cargo Node, і як не складно здогадатися його головною особливістю стала наявність значного вантажного відділення. Втім, забезпечує перевезення вантажів не стільки сам багажник, скільки відповідна конструкція велосипеда. За словами творців, окрім велосипедиста Cargo Node зможе «підняти» ще близько 160 кг корисного навантаження.
Багажне відділення може бути обладнане двома типовими сумками, які за необхідності можна зняти і використовувати для перенесення поклажі, що лежить в них, вручну. Крім цього, Cargo Node має «класичний» велосипедний багажник, на який може бути встановлена додаткова поклажа. На нього можна також посадити людину.
Ще однією важливою особливістю Cargo Node, що якісно виділяє його серед інших велосипедів, стало те, що він... складається. Більше того, складається навпіл велосипед «легким рухом руки». Це дозволяє транспортувати його і в автомобілі, і в громадському чи міжміському транспорті, а також легко вмістити в стандартний пасажирський міжповерховий дротохід. Це досить важливо, враховуючи габарити Cargo Node. У довжину велосипед складає 218 см, а у висоту - 113 см. Кермо велосипеда також складається. Важить при цьому Cargo Node близько 54 кг.
Зараз проект Cargo Node знаходиться у стадії краудфандінговой кампанії. Завершитися вона повинна вже нинішньої осені. Якщо проект увінчається успіхом, перші вантажні велосипеди даного типу вийдуть на ринок вже в 2016 році. Вартість велосипеда складе близько $1500. Слід зазначити, що в Україні середня вартість побутових електровелосипедів становить близько $500, а найбільш доступні пропозиції, що мають переважно китайське походження, можна відшукати і менше $400.
Також існують українські прямі аналоги описаного вище американського "дива", які, щоправда, вже знаходяться у стадії штучного виробництва, однак, обійдуться в 2,5 рази дешевше, зберігаючи при цьому вельми високі споживчі характеристики. А чого варті їхні стійкість (три колеса!), конструкційна надійність і ремонтопридатність?

"ПОД!ЛЬСЬКИЙ В!СНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар