Дочки Шокіна везуть діаманти до США?

Власник медіа-концерну «Вєсті» Віктор Поліщук розкрив подробиці «діамантового скандалу» в Генпрокуратурі. Він стверджує, що діаманти, які були вилучені у співробітників прокуратури, насправді належать генеральному прокурору Віктору Шокіну. Про це йдеться у відео, яке опублікував на своїй сторінці в "facebook" медіаменеджер Віктор Зубрицький. Зустріч, на якій воно було, записано проходила трохи більше місяця тому.
За словами Поліщука, затримані співробітники прокуратури Корнієць і Шапакін, які, нібито, є людьми генерального прокурора, займалися скупкою і відбиранням діамантів саме для Шокіна. За версією Поліщука, діаманти необхідні Шокіну для його дочок, які живуть в США.
«У него две дочки (Шокина) в штатах. Лазейка, ты же вывозишь деньги, а деньги отслеживаются, да? Ну да, камешки взял и повез и все в порядке. Приехала одна доця, вторая доця. Ну да, там же они не светятся, не звенят, ничего. В карман положил и пошел», - текст з відео із зустрічі з Поліщуком.
«Поліщук прибув, як представник Макара Пасенюка з цілю отримати контроль над одним з українських телеканалів. Генпрокуратура тисне на ЗМІ, а Поліщук активно скуповує їх за гроші Пасенюка для президента», - повідомив присутній на зустрічі Зубрицький.
Діаманти необхідні Шокіну, що б його дочки могли провозити еквівалент великих грошових коштів не декларуючи в США, випливає з твердження Поліщука. Існуючі сьогодні засоби контролю в аеропортах не здатні відстежити наявність діамантів у пасажирів.
Нагадаємо, 6 липня 2015 під керівництвом заступника Генпрокурора Давида Сакварелідзе і голови СБУ Василя Грицака була проведена спецоперація в ГПУ. Затримано перший заступник глави слідчого управління ГПУ Володимир Шапакіна і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. При затриманні у чиновників було виявлено в цілому більше $500 тис., цінні папери і діаманти загальною кількістю 65 каменів.
Віктор Поліщук - власник медіа-концерну «Вєсті», ТЦ «Гулівер», мережі «Ельдорадо», банку «Михайлівський». ЗМІ називають Поліщука олігархом, пов'язаним із чинним президентом через керуючого його справами інвест-банкіра Макара Пасенюка.
Макар Пасенюк керуючий директор, співвласник ICU - фінансової групи, яка надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, управління активами приватних і інституційних інвесторів. ICU також управляє й активами президента Петра Порошенка. Як повідомляли ЗМІ, Макар Пасенюк також виконує особливі доручення президента. З ним також пов'язують активність ряду народних депутатів від Блоку Петра Порошенка.

"ПОД!ЛЬСЬКИЙ В!СНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар