Ляшко: Корупція знищує український бізнес і країну в цілому

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив про те, що не бачить жодних позитивних змін у боротьбі з корупцією і вважає, що корупцію владу винятково стимулює. Про це він заявив ефірі телеканалу "112 Україна".
«Я розумію невдоволення бізнесу сьогоднішньою ситуацією в країні. Влада не розвиває економіку, а займається перерозподілом сфер впливу та фінансових потоків, в такій ситуації не варто чекати економічного розвитку. Капіталізація бізнесу почне рости тільки тоді, коли ми подолаємо корупцію у вищих ешелонах влади, і всі це розуміють », - розповідає опозиціонер.
Також Ляшко зазначив, що «ті, хто грабує Україну в сьогоднішніх умовах, заслуговують найбільш жорсткого покарання».
«Зараз незадоволених владою - критична кількість. Необхідно вводити для всіх рівні правила гри, тільки тоді ми побачимо зростання економіки, створення робочих місць і підвищення загального рівня життя. Бізнесу необхідно дати можливість діяти за правилами, але якщо вони і далі хочуть вирішувати свої питання шляхом корупції та підкупів, то необхідно забрати все, що було отримано незаконним шляхом», - рішуче сказав парламентарій.

"ПОД!ЛЬСЬКИЙ В!СНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар