Точка зору: Адвокати диявола

Подробиці захисту того, хто разюче вчасно захворює, - Геннадія Корбана, - відомі всій країні. Адвокатська команда "професійного хворого" дійсно спрацювала якісніше свого замовника. Хіба що ні простежили грамотну імітацію Корбаном перебування під крапельницею в залі суду. А може це вже недоробка бригади медиків, що не дотямили пояснити пацієнтові, що тримати пляшку з ліками потрібно дещо по-іншому. Цей невдалий трюк Геннадію можна пробачити. Можна і пологи спробувати зобразити, аби хоч тушкою, хоч опудалом вирватися з не дуже то й чіпких рук звинувачення.
Головне - швидше опинитися в татовій клініці, намалювати потрібний діагноз, відмовитися від незалежного огляду, а потім і посидіти з друзями не гріх. До речі, потрібно запитати у співорганізатора "Фонду оборони країни", чому його сімейна клініка не зволила, за наявними даними, прийняти на лікування жодного пораненого бійця АТО, допомога яким є головним аргументом святості і непідсудність Корбана. В принципі, можна пробачити і цей відвертий цинізм: ну не прийшло в голову людині, що займається волонтерством, подумати про таку очевидну допомогу пораненим. Головні звинувачення, офіційно висунуті Корбану, набагато серйозніше. Він підозрюється в організації організованого злочинного угруповання, більше схожого на вишколену "приватну" армію.
Її б у зону АТО, але вона вперто базується в Дніпропетровській області і, за версією слідства, практикується у викраденні людей і "віджиманні" бізнесу. Періодично спливають й інші епізоди, але справа знаходиться в якійсь постійній трансформації, не встигає прозвучати гучне звинувачення, як воно оперативно спростовується самим же заявником. Зрозуміло, що з двох сторін триває масштабна підготовка до нових сутичок. У розпорядженні редакції "Політради" опинилися аудіозаписи з переговорами декількох людей, голоси яких схожі на Корбана, його адвокатів і Валентина Манько, який свого часу і звинуватив Корбана у скоєнні низки злочинів. Якщо ці записи правдиві, то з них стає відомо про частину роботи адвокатів з відбілювання Корбана від злочинів, можливо скоєних саме ним.
Природно, що цей процес проводився подалі від людських очей і абсолютно не правовими методами. Тобто повністю в стилі клієнта. Судячи з них, "хворий" теж тримав руку на пульсі і своєї справи, і деяких інших, які зачіпають його інтереси. Ми не сумнівалися, чи варто оприлюднювати невідомо як зроблені записи. Якщо це монтаж, то їх легко спростують вищезгадані адвокати. Хоча залучені нами експерти й журналісти у своїх оцінках схиляються саме до їх автентичності.
От ми й поміркували, що у разі, якщо це - правда, то нехай її знає громадськість.
Хоча б тому, що творити такі речі, навіть прикриваючись реально корисними справами, не дозволено нікому. Навіть якщо ви, Геннадій Корбан, на фронті насправді не колишній, але з багатьма темними справами біля нього імовірно пов'язані. Ми не будемо переповідати ці розмови. Але на одному епізоді ми зробимо акцент. Йдеться про захист адвокатами Корбана вбивці співробітника СБУ Віктора Мандзика. Нам здається, що такі деталі обставин злочину можна тільки знати, а не вигадувати, аби когось підставити. От дивіться самі...
Нагадаємо, що Генеральна прокуратура України нещодавно опублікувала вилучені в ході обшуку у Геннадія Корбана документи. Матеріали ГПУ, дають уявлення про злочинну діяльність лідера «Кропу». У справі фігурують не тільки виплати корумпованим чиновникам, але гроші на чорний PR і силові операції.
Зокрема, 29 грудня Генеральна прокуратура презентувала громадськості речові докази, вилучені у Геннадія Корбана в ході обшуку. Переважно - це т.зв. «Чорна бухгалтерія». У ряді документів присутня назва «проекту» (читай рейдерського захоплення) і грошові суми, які довелося витратити для захоплення підприємства.
Серед пред'явлених документів виділяється «проект Чумаки». Це сільгосппідприємство, яке Корбан, нібито, відібрав у Олександра Клименка в листопаді 2014 року.
Права на СПП «Чумаки» раніше належали компанії з іноземним капіталом «Юнисон Груп». У листопаді 2014 після підробки документів на право власності аргофірма захопили невідомі бойовики.
ЗМІ неодноразово писали про рейдерське захоплення «Чумаков». Навіть називалися прізвища чиновників, які сприяли злочину.
Відповідно до опублікованих ГПУ документами, тепер можна не тільки побачити хто сприяв захопленню «Чумаков», а й дізнатися скільки за це отримували грошей. Наприклад, звичайний держреєстратор Дніпропетровської реєстраційної служби Тетяна Абрамова за реєстрацію підроблених документів отримала в цілому понад $13 тис. Її начальник, Андрій Понамарьов за узгодження реєстраційних дії в Києві - $15 тис. За заходи, пов'язані з силовим захопленням (у документі це «охоронні послуги») ОПГ Корбана заплатила близько $30 тис. фірмі «Леон» Михайла Кошляк.

Але в справі «Чумаков» все обмежилося не тільки корупцією і бандитизмом. Приблизно $20 тис. Корбан виплатив за PR-кампанію «по Клименко». Мається на увазі появу ряду публікацій і коментарів «патріотично» налаштованих депутатів і блогерів, які нібито доводили зв'язок «Юнисон Груп» і СПП «Чумаки» з екс-міністром доходів і зборів. Таким чином, Корбан намагався виправдати рейдерське свавілля.
Згідно з оприлюдненими документами, на утримання таких «українських патріотів» як нардепи Купрій, Парасюк, Філатов Корбан витрачав мільйони гривень.

"ПОД!ЛЬСЬКИЙ ВІСНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар