Віктор Галасюк: Україні не потрібна руйнівна неоліберальна доктрина Бальцеровича

"Поза протоколом спілкувався в Брюсселі з авторитетними європейськими політиками, у тому числі з тими, які добре обізнані у справах Польщі. Вони м’яко кажучи в шоці від призначення нафталінового Бальцеровича “двигуном реформ” в Україні",- переймається народний депутат Віктор Галасюк, наголошуючи, що його однобокі антисоціальні реформи, “шок без терапії”, поляки й досі добре пам’ятають, хоч пройшло вже понад 20 років, і дружні поляки не бажають Україні економічної деструкції під маркою популярного реформатора з минулого.
"Треба здійснити аудит законодавства і подивитися, що варто ліквідувати. При цьому ліквідувати треба так, щоб воно не відроджувалося", – сказав нещодавно Бальцерович.
"Але прийде час і створювати! І я, і Олег Ляшко, і наші однодумці зробимо все, щоб не дати Бальцеровичу реалізувати руйнівну неоліберальну доктрину у нашій країні! Інакше наша помста буде страшною і ми делегуємо їм пакетом Яценюка з Яресько та Гонтареву з Данилюком головними реформаторами. Це звісно жарт, бо поляки не дурні щоб приймати політично збанкрутілих засланців з інших країн", - зазначає народни обранець, підкреслюючи, що вони давно позбулися тієї меншовартості, яка на жаль досі характерна для українців.
"Хоча є ще один варіант. Що уряд Порошенка-Гройсмана використає Бальцеровича та Міклоша лише як ширму перед заходом, реально не дослухаючись до їх порад. Якщо так, то важливо що буде за цим фасадом – смілива національна модернізація, чи подальший сировинний дрейф з невеликими коригуваннями курсу попереднього уряду. Як Ви гадаєте?" - підсумував політик.  

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар