Андрій Лозовий: у Страсний тиждень безбожна влада відверто знущається над людьми

"Уряд, керований по факту Президентом Порошенком, своїми діями робить заможних бідними, а бідних - злидарями. При цьому антинародна влада цинічно видає свої провали начебто за успіхи",- заявив днями заступник керівника Радикальної партії України Андрій Лозовий.
"Вдумайтесь! По факту для населення виросли тарифи. Адже із зниженням ціни за 1000 кубометрів газу на 300 гривень скасовують пільги. І тепер за 1000 кубів українська родина, яка має невелике житло і споживає менше 1200 кубічних метрів, платитиме не не 3600 грн., а 6880", - підрахував політик.
"Як людям вижити з такими цінами на тепло? Мільйонам громадян просто нічим буде платити. Більше того, далеко не всі люди, які не мають можливості платити згідно нових тарифів, зможуть отримати субсидію. А вінницький міністр соцполітики Рева вчора взагалі заявив, що, мовляв, і так забагато людей отримує субсидії, і їх кількість треба урізати", - наголосив Лозовий.
"Але навіть, як би субсидії отримували могли б отримати всі, хто цього потребує - погодьтесь, це абсолютно нездорова для економіки ситуація, коли більшість громадян через мізерні доходи і високі тарифи мусить виживати за рахунок субсидії. Разом з тим уряд вінницьких хизується, мовляв, піднімає соціальні стандарти. Мінімальна зарплата зросте на 72 гривні. Мінімальна пенсія - на 56. І вони всерйоз вважають, що люди мають з того тішитися. Тому, що ставляться до людей, як до рабів", - резюмував народний обранець.  

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар