Фото сексапільної 22-річної помічниці "радикала" Скуратовського

Днями в ложі преси Верховної Ради була помічена нова красуня 22-річна Валерія Єгорова, яка «вбила» журналістів і народних обранців своїми пишними формами і стала зіркою мережі. Дівчина є помічницею народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Скуратовського.
Зовсім недавно в мережу потрапило пікантне фото в чорному купальнику, яке викликало ще більше обговорення персони «радикалки».
Нова співробітниця апарату партії одіозного політика вже наступає на п’яти його протеже Олені Кошелєвої, 24-річній харків’янці, яка шукала роботу адміністратора в кафе і ресторанах рідного міста.
У мережі помічницю одного з депутатів партії Ляшка вже прозвали «радикальної жінкою», а її акаунти в соцмережах вивчили вздовж і впоперек. 
Кажуть, що ця дівчина, крім деяких значних зовнішніх даних, відрізняється потужними кар’єрними амбіціями. Валерія вивчає юриспруденцію в Дніпропетровському університеті імені Нобеля і є головою і засновником громадської організації «Молодіжна перспектива».
Своєю славою Валерія зобов’язана українським фотокореспондентам, які, помітивши її на балкончику для преси, націлили на дівчину всі камери, а знімки миттєво розлетілися в соцмережах.
Валерія радує депутатів численними селфі і фото поруч зі своїм білим «Мерседесом».

"ПОДІЛЬСЬКИЙ ВІСНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар