Необхідно негайно проводити вибори до парламенту за новим виборчим законодавством

"Розпочалася нова фаза війни України проти російського агресора на сході Луганської та Донецької областей. З початку травня 2016 року на східному фронті за офіційними даними загинуло 27 українських бійців, ще 110 отримали поранення. Але зрозуміло, що є втрати, які не проходять через офіційні джерела",- йдеться у заяві Української Національної Консервативної партії Олега Соскіна.
"Це надзвичайно трагічний результат для України. Чому Україна несе такі втрати? Тому що при владі перебуває кланово-олігархічна банда на чолі з Порошенком, Гройсманом, Турчиновим, Яценюком. Безпосередня провина того, що відбувається, лежить на двох правлячих партіях-узурпаторах — БПП та Народному фронті. Ескалація війни, яка зараз відбувається — результат дій правлячого режиму на чолі з Порошенком та Гройсманом, саме їх діяльність, а точніше — бездіяльність, а можливо, і зрада національних інтересів, призвели до того, що сьогодні десятками гинуть та стають інвалідами українськими громадяни. Все йде того, що може початися наступ військ російського агресора на материкову Україну",- вважають у партії.
"УНКП вважає, що далі цю владу узурпаторів терпіти не можливо. Необхідно негайно проводити вибори до Верховної Ради України за новим виборчим законодавством та вибори президента. Ці вибори треба провести не пізніше вересня.
Друга вимога — формування уряду національного визволення, оскільки у Верховній Раді немає легітимної більшості, а уряд складається із невігласів та зрадників національних інтересів. УНКП вважає, що настав час перенести військові дії на територію агресора. Зокрема, наші диверсійні групи повинні розпочати бойові дії на російській території. За життя кожного українського бійця ворог має заплатити двадцятьма своїми нападниками, московськими агресорами", - наполягає лідер партії Олег Соскін.
"Потрібно негайно усунути з посад міністра оборони Полторака і начальника Генерального штабу Муженка, як осіб, що не здатні організувати переможні наступальні дії Української Армії. Слава нації! Смерть ворогам!" - йдеться у заяві.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар