Успішні випробування українського БТР-4 "Буцефал" на воді

На Салтівському водосховищі (Харківська область) відбулися випробування новітнього бронетранспортера українського виробництва БТР-4 "Буцефал". Уже кілька років в ряди Збройних сил України та Національної гвардії постачається новітній бронетранспортер БТР-4. Бронетранспортер має кілька модифікацій з різними силовими установками і додатковим обладнанням, в залежності від завдань які він буде виконувати.
БТР-4 - розробка харківського конструкторського бюро ім. Морозова. Робота над вдосконаленням бронемашини не припиняється і по сьогоднішній день. Представники бюро експериментують, встановлюючи нові силові установки, додаткове обладнання, різні типи озброєння. На базі транспортера створюють і спеціальні модифікації для виконання небойових завдань - в Національну гвардію були поставлені БТР-4 для евакуації поранених і доставки їх до місць лікування, вони не мають озброєння, однак мають збільшені розміри для розміщення медичного обладнання. Також поставлялися БРЕМ – ремонтний бронетранспортер, призначений для ремонту і евакуації підбитим або поламаною техніки.
Колектив Національної академії Національної гвардії України постійно співпрацює з КБ ім. Морозова. Конструкторським бюро були виготовлені спеціальні тренажери і стенди для навчання курсантів. А викладачі Академії беруть активну участь у дослідницькій діяльності пов'язаної з розвитком і вдосконаленням військової техніки, що виготовляється.
Старший викладач кафедри експлуатації та ремонту автомобілів та бойових машин підполковник Віктор Кашпур взяв участь у випробуваннях модернізованих БТР-4 на воді. Випробування проводилися на Салтівському водосховищі.
"Подивіться це відео. Це БТР українського виробництва. І це краще ніж в американських фільмах. Як наші безпілотники, вироблені в Україні, кращі від ізраїльських аналогів і здатні переносити бойові снаряди та влучати в ціль. Як наші системи типу Смерч, випробування яких пройшли успішно", - прокоментувала вибробування народний депутат Вікторія Сюмар.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар