Український стартап DelFast показав електробайк власної розробки

Молода українська компанія з кур'єрської доставки DelFast презентувала свою власну версію електричного велосипеда. Новий електробайк має пристойний запас ходу і має швидкість аж до 95 км/год. За словами засновника стартапу Данила Тонкопія, це повністю власна розробка.
«Як Tesla, яка на рамі Lotus повністю збирає свою модель, ми не беремо базову модель, тільки раму. Купуємо вилку і амортизатори, батарейки, електроніку, мотор і т.д. і збираємо свій варіант», - говорить він. Все це підбиралось дослідним шляхом і дороблялося в майстерні.
Середня "крейсерська" швидкість байка - до 70 км/год, чого цілком вистачить, аби утриматися у міському трафіку, але є можливість розгону й до 95 км/год, що дозволить виконати обгінний маневр без ризику чи провокацій інших учасників руху. Втім пробіг на одній зарядці - повних 60 км, чого, знову ж таки, має цілком вистачити для міста, проте, не варто забувати про можливість педалювання, що саме по собі може збільшити останню цифру чи не вдвічі. Зараз одна зібрана модель використовується для кур'єрської доставки, але в найближчому майбутньому їх число планується збільшити - як для власної доставки, так і для продажу (акційна вартість $6700, для широкого продажу - $7500). Проект планують також вивести на "Kickstarter".
Аналізуючи пропозиції конкурентів, слід відзначити, що в основному пробіг на одній зарядці для подібних моделей становить від 45 до 55 км при швидкості руху в 60-70 км/год. Але, за словами авторів моделі, цей байк днями проїхав більше 55 км на одній зарядці при швидкості 75 км/год.
«Насправді для безпеки пересування містом довелося реально зменшити швидкість до 75 км/год. Приємний розгін, добре зриває з місця, легко. Йде м'яко, ковтає "ямковий ремонт доріг". По-людськи радує, коли автомобілісти на світлофорах висовуються з вікон машин, запитують, дивуються, цікавляться. В цілому, відчуття суперські!» - ділиться відчуттями Сергій Денисенко, директор DelFast, який самотужки обкатував електробайк.
Загалом же в парку компанії 85 електровелосипедів. Зараз у стартапа 65 кур'єрів, 300 постійних b2b-клієнтів, серед них "ПриватБанк", "Алло", "Fotos.ua", "Eda.ua", "Bodo", "City.com" та інші. Крім України, стартап працює в Польщі і Казахстані. Також пару місяців назад DelFast запустив франчайзинг, представником франшизи на території України і за її межами стала компанія Franchising Full Cycle.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар