Гірше за ворога тільки Ляшко

"Щойно Рада перенесла звернення парламенту до Конгресу США щодо "Акту стабільності і демократії". Перенесли через те, що Ляшко і інші вирішили тупо попіаритися на зло українцям і на радість росіянам", - впевнений відомий український журналіст Вадим Денисенко, передає видання "UA-MediaInform".
Суть цього акту, який на переконання Денисенка хочуть прийняти американці, зводиться до трьох позицій:
1. Санкції США не будуть скасовані до повного відновлення кордону Україною.
2. Санкції не скасовуються до повного виконання Мінських угод.
3. Цей акт передбачає санкції проти третіх осіб і держав за порушення режиму санкцій.
Простіше кажучи, американці жорстко підвішують не лише росіян, але й ЄС, Туреччину і т.д.
Звернення парламент вирішив перенести, бо Ляшко, чиї голоси сьогодні критичні для проходження законів (кілька десятків депутатів в польській Криниці) захотів, щоб в це звернення ми "вплели" Будапештський меморандум.
"Те, що цей меморандум сюди не клеїться, розуміє будь-хто. Те, що цей Акт є суперважливим для нас можна і не говорити", - наголошує Вадим Денисенко, підкресливши, що справа в тому, що в разі хиткої позиції ЄС щодо санкцій проти росіян, американці страхуються своїм законом. І європейці, як треті особи, змушені будуть вибирати між бізнесом в Росії і... санкціями США.
Чому Ляшко зробив те, що він зробив? Варіантів відповіді є два - ідіотичний піар або свідома робота проти України, вважає журналіст.
Слід відзначити, що попри знакове сусідство приватної фортеці Олега Ляшка із фешенебельним будинком Андрія Клюєва на Київщині, лідер українських радикалів під час буремних подій на Майдані 2013-2014 рр. був надзвичайно частим гостем Адміністрації Президента Януковича, де мав теплі дружні зустрічі із паном Сергієм Льовочкіним та його особистим "піарником", сумновідомим випускником Московської Академії ФСБ РФ ім. Ф.Дзержинського, а, за сумісництвом, топ-менеджером телеканалу "Інтер" Ігорем Шуваловим.
До чого призвело це "партнерство" можна бачити й зараз у вигляді на подив надзвичайно синхронного голосування у парламенті фракції Ляшка із представниками "Опоблоку", яким власне завідує пан Льовочкін.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар