Бойовики стягують до Луганська бронетехніку під виглядом "ремонту"

Командування 2-го армійського корпусу так званої "народної міліції" самопроголошеної ЛНР використовує режим припинення вогню для переміщення та відновлення пошкодженої військової техніки.
За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" в Луганську зафіксовано переміщення важкої бронетехніки бойовиків.
Наявність важкої бронетехніки бойовиків зафіксована на території АТП 10927 за адресою: м. Луганськ, вул. Оборонна, 101-а. На території АТП створено базу для капітального ремонту пошкодженої бронетехніки бойовиків.
Як повідомлялося раніше, на території заводу ОР та заводі коленвалів (вул. Свердлова, 71) створено аналогічні ремонтні бази, де під виглядом капітального ремонту пошкодженої бронетехніки йде її фактичне накопичення. Аналогічна ситуація фіксується на території заводу "Маршал, де зберігається накопичена артилерія.
Інформація групи "Інформаційний спротив" про порізку бойової техніки бойовиків, яка не підлягає відновленню, і потім відправляють її на металобрухт на територію РФ, не відповідає дійсності.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар