Порошенко перевірив нове житло для "АТО-шників" з СБУ

Як повідомляють у виданні "UA-MediaInform" із посиланням на матеріали прес-центру Служби безпеки України, у суботу, 10 вересня, Президент Петро Порошенко особисто ознайомився із завершенням будівництва житлового будинку для військовиків СБУ, які брали участь у антитерористичний операції на Сході України. Будинок зі службовим житлом для військовослужбовців був споруджений за німецькою технологією за три(!) місяці. У цьому будинку 18 затишних однокімнатних квартир, в яких із достатнім комфортом вже назабаром розмістяться сім'ї працівників спецслужби, котрі чекали на власне житло кілька років.
У вартість будівництва увійшло підведення та підключення всіх комунікацій - холодної та гарячої води, світла, а також встановлення сантехніки, міжкімнатних дверей, меблів для кухні, плитки.
Президент подякував Голові СБУ В.Грицаку за перевиконання плану із введення в експлуатацію житла для співробітників СБУ, при чому Глава держави відзначив рекордно низьку вартість проведених робіт. 
Також, Петро Порошенко запросив членів родин військових, дітей оглянути приміщення нових квартир. Глава держави також поспілкувався з військовослужбовцями та членами їх родин.
"Мир і злагода всім хто тут буде жити. Обіцяю, що ми на цьому не зупиняємось. Ми будемо подовжувати будувати", - сказав Петро Порошенко.  Президента супроводжували Голова СБУ Василь Грицак, голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.
Можна стверджувати, що цей, в якійсь мірі "пілотний" проект й здобутий досвід стануть у нагоді названим відомствам для вирішення болючих соціальних питань для своїх співробітників, які із честю пройшли горнило війни на Сході України.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар