Тренер Ф'юрі: Тайсон знаходиться в глибокій депресії

Тайсон Ф'юрі абсолютно не готовий до поєдинку з українським боксером Володимиром Кличком, оскільки перебуває у важкому психологічному стані. За інформацією "ReplyUA.Net", така заява пролунала від тренера спортсмена, Пітера Ф'юрі, в інтерв'ю каналу IFL TV.
За словами дядька і тренера британця, Ф'юрі знаходиться в депресії, і він сильно розчарований тим негативом, який на нього оприлюднюють у мас-медія. Також тренер підкреслив, що навколо його підопічного був створений негативний фон, і це призвело до відповідних наслідків, і те полювання, яка велося на Тайсона, доконало його.
Тренер боксера зазначив, що розмовляв із племінником, і той заявив, що, якщо негатив поширюється через бокс, то йому спорт не потрібен, оскільки він вже виграв чемпіонський пояс у Кличка, а до нього всі «погано ставляться». На думку наставника, зараз він спостерігає найважчий психологічний стан Тайсона.
Нагадаємо, що Ф'юрі відмовився брати участь в поєдинку-реванші проти Кличка 29 жовтня, і бій знову перенесли. Як повідомлялося раніше, вже почала продаж квитків на «Манчестер-Арену», вартість яких доходила до 1400 доларів.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар