Кернес знову ігнорує суд

Засідання Київського районного суду Полтави у справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса перенесено на 28 листопада.
Підсудний і його адвокати 14 листопада на чергове засідання в суд не з'явилися. Від захисника Кернеса Олександра Гунченка до суду надійшло клопотання з проханням перенести судове засідання через необхідність проведення реабілітації підзахисному після чергової перенесеної операції.
На засідання з'явилися лише обвинувачені Віталій Блінніков і Євген Смицький, їхній адвокат Юлія Козир. Суддя Андрій Антонов ухвалив рішення перенести засідання на 28 листопада.
Міський голова Харкова Геннадій Кернес і двоє його охоронців (Віталій Блінніков і Євген Смицький) підозрюються у викраденні й побитті учасників Євромайдану 25 січня 2014 року.
2 березня 2015 року Кернесу було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 (катування), ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України.
2 квітня 2015 року Вищий спеціалізований суд України ухвалив рішення перенести розгляд кримінального провадження стосовно Кернеса з Дзержинського районного суду Харкова в Київський райсуд Полтави.
28 квітня 2014 р. невідомий скоїв замах на життя Кернеса, поранивши його з вогнепальної зброї в спину під час пробіжки. В даний час він пересувається на інвалідному візку.
Судові розгляди у справі Кернеса кілька разів відкладалися через його неявку.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар