Міхо опинився в центрі скандалу через конфлікт з журналістом

Як пишуть у "Виборчій Україні", молоді журналісти пригадали лідеру "Руху нових сил" Міхеїлу Саакашвілі бруківку в Затоці, порівнявши її з партією, яку він очолює.
"Міхеїл, скажіть, а чи не спіткає Вашу партію те, що спіткало бруківку в Затоці, яку ви поклали влітку?", - запитав Саакашвілі журналіст.
"Я не знаю про що ви говорете", - відповів очільник "Руху нових сил".
"Її змив шторм... перший шторм...", - уточнив журналіст.
"Нас не змоють", - самовпевнено парував колишній грузинський президент, не без зусиль стримуючи емоції.
Проте, на цьому незручні запитання до Міхеїла Саакашвілі не закінчилися.
Вже під час прес-брифінгу, коли лідер "Руху нових сил" розповідав, чому Україні не дають чергові транші МВФ та що у корупції є "конкретні імена та прізвища", постало незручне питання від журналістів з приводу приїзду активістів з регіонів.
"Назвіть, будь-ласка, імена тих, хто фінансував приїзд сотень активістів з регіонів?", - запитав журналіст.
"Вони самі фінансували...", - почав було відповідати Саакашвілі, проте, на уточнення журналіста з приводу того, що активісти нічого не можуть пояснити, Міхаїл Ніколозович зірвався:
"Ці казки можете розказувати бабулькам! Нічого у вас немає!... Ви будете мені нісенітниці розповідати, що люди не знають чого вони сюди приїхали?!"
Журналісти заперечили і підкреслили, що мають відповідні відео, що взагалі роздратувало Саакашвілі, який почав звинувачувати "близьке оточення" чинного українського президента Порошенка у провокаціях, тим самим фактично завершивши брифінг. 
"Ви проплачений тип!" - звинруватив Саакашвілі журналіста, який ставив політику незручні питання.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар