Саакашвілі: мільйони вкладників ПриватБанку залишаться без заощаджень?

Колишній очільник Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив, що з вини Адміністрації Президента України Петра Порошенка і бізнесмена Ігоря Коломойського вкладники «ПриватБанку» можуть втратити свої заощадження. Про це повідомили у виданні "Виборча Україна".
«У «Приватбанку» - 17 мільйонів вкладників, з них 8 мільйонів - пенсіонери. Якщо найближчим часом Адміністрація Президента не припинить кулуарне загравання з Коломойським, мільйони вкладників «ПриватБанку» залишаться без заощаджень, і за це будуть однаково відповідальні і Порошенко, і Коломойський», - підкреслив він.
Як наголосив колишній президент Грузії, з такими, як Коломойський, на батьківщині «розмовляв мовою слідчих і наручників».
«Але для того, щоб розмовляти цією мовою, сама влада повинна бути чистою і не брати участі в схемах», - заявив він.
Разом із тим, інтенсифікація підгтовки до націоналізації «ПриватБанку» та перебрання під свій контроль Петром Порошенком і його оточенням інших активів Ігоря Коломойського, на переконання лідера громадського руху "КАСКАД" Сергія Розумовського, пов'язана ні з чим іншим, як із загибеллю власника фінансово-промислової групи «Приват», яка, можливо, сталася впродовж місяця на території Швейцарії. На даний час, за даними руху "КАСКАД", обставини загибелі Коломойського наразі не розголошуються, проте, у самій групі підтверджують, що із власником немає зв'язку більше чотирьох тижнів, при цьому відзначаючи, що він ніколи не зникав на такий тривалий термін за усю понад 20-річну історію банку.
Інший співзасновник групи «Приват» Геннадій Боголюбов навідріз відмовився від коментарів із цього приводу.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар