Хто і чому купує нові електромобілі в Україні

Днями офіційний імпортер автомобілів BMW в Україні, компанія «АВТ Баварія», передала перші два електромобіля BMW i3 другого покоління, які були офіційно продані в нашій країні. Кореспондент "AUTO-Consulting" був присутній на заході і дізнався, чому українські покупці вибирають саме електромобілі BMW.
Покупцем перших двох офіційних електромобілів BMW i3 другого покоління став Горобець Юрій Васильович, генеральний директор Білоцерківської меблевої фабрики ТОВ «Укрюг», які були придбані для його підприємства.
Хто і чому купує нові електромобілі в Україні Як розповів AUTO-Consulting Юрій Горобець, рішення купити саме електромобілі для його компанії дозріло вже досить давно. І коли з'явився автомобіль, який може забезпечити мінімальний пробіг без підзарядки до 300 км, відразу його замовили. У ціні офіційних автомобілів був закладений ПДВ, що було вигідно при покупці на юрособу. На пробу взяли два автомобіля, щоб протестувати їх поведінку взимку. У планах компанії Юрія Горобця купити близько 10 електромобілів BMW i3.
Представлені в Україні BMW i3 - це друге оновлене покоління моделі, у якій підвищена ємність батареї (94 Ач), що дозволяє проїхати на одному заряді на 50% більше (згідно характеристикам NEDC 300 км), ніж попередня модель. Навіть при використанні автомобіля в несприятливих погодних умовах, які передбачають інтенсивну роботу кондиціонера або обігрівача, BMW i3 здатний подолати без підзарядки відстань в 200 км.
Хто і чому купує нові електромобілі в Україні Крім того, електромобіль BMW i3 значно доступнішими в обслуговуванні, ніж автомобіль з ДВЗ. В першу чергу він виключає витрати на паливо і відповідно витрати на обслуговування ДВС (заміна масла, фільтрів і т.д.). З «расходников» вимагають періодичної заміни тільки повітряний фільтр салону і гальмівні колодки, які через активне використання рекуперації енергії при гальмуванні практично не зношуються.
У лінійці BMW i в Україні також доступна «гібридна» версія BMW i3 REX, яка комплектується двигуном, що заряджає батарею в разі ємності заряду менше 30%. Така модель забезпечить додатковий запас ходу в 150-200 км. Вартість BMW i3 в Україні стартує від 1 151 425 грн. за електроверсію та від 1 386 083 грн. за версію з ДВС BMW i3 REX.
Також на українському ринку став доступний і спорткар майбутнього BMW i8. Автомобіль здатний забезпечити запас ходу в 440 км і демонструє вражаючий розгін до 100 км/год в 4,4 с. Вартість BMW i8 стартує від 3 728 285 грн.
Хто і чому купує нові електромобілі в Україні Як повідомив генеральний директор компанії «АВТ Баварія» Олександр Тимофєєв, BMW i3 - це ідеальний автомобіль для міста з нульовими викидами, демонструє відмінні показники економічності і дальності ходу. На електромобілі ми робимо велику ставку і плануємо до 2020 року вийти на показники продажів в 40-50 автомобілів на місяць. У планах до кінця цього року продаж близько 20 автомобілів BMW i3 і до 5 BMW i8, три з яких вже продані. У 2017 році в компанії планують продати до 100 електромобілів BMW i3 і до 10 BMW i8.
Крім того, в планах підрозділу BMW i випуск нових моделей електромобілів - від i1 до i9. Уже відомо, що в 2017 році в Україні лінійка доступних електромобілів BMW буде розширена.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар