Авдіївку знеструмили ветерани АТО?

Авдіївка. Промзона. Обстріли. Хто не чув цю тираду сьогодні у ЗМІ та у новинах на телеканалах?
Однак, майже зовсім поза увагою лишилося повідомлення про знеструмлення житлових кварталів цього фактично прикордонного міста із територією, яку контролюють російсько-терористичні парамілітарні формування.
Справжній жах полягає у тому, що де-факто знеструмленим опинилося ціле місто із понад 30 тис. населенням, а це означає, що в домах відсутні не тільки гаряча вода і опалення, а й вода взагалі, не кажучи вже про банальне освітлення, яке просто необхідне для селища міського типу, де інфраструктура буквально потребує безперервної подачі електричного струму.
Версії про причетність до цього інциденту бойовиків з "ЛНР/ДНР", або обстрілів промислової зони, які не припиняються вже другу добу, на жаль, не витримують ніякої критики.
Пошкодження магістральних електричних передач, а саме це викликало колапс у цілому прифронтовому місті, несправді, як виявилося, цілком може бути справою рук тих, хто наразі влаштував повноцінну блокаду територій, окупованих російсько-терористичними військовими формуваннями.
Як відомо, у значній мірі координацію діяльності "ветеранів АТО", які формально виступили ініціаторами блокади ОРДЛО забезпечують народні депутати Семен Семенченко та Володимир Парасюк.
Семенченко і його дружня компанія, вочевидь, загрались у політику, піар і розподіл коштів, але знеструмити місто у 20-ти градусні морози - це вже не жарти! Місто замерзає швидко і цілком реально можуть загинути люди.
Звісно, таких як Семенченко це не зупинить, як його у свій час не зупинили людські втрати в Іловайську... Тоді, як і ймовірно зараз розмір фінансової винагороди цілком дозволяє міцно приспати не тільки совість, але й здоровий глузд. 

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар