Стало відомо, скільки грошей винні НБУ платоспроможні банки

Платоспроможні банки винні Національному банку 22 млрд гривень рефінансування. Про це повідомила голова НБУ Валерія Гонтарева під час прес-конференції.
"Я сьогодні вранці дивилася дані. Залишок по заборгованості платоспроможних банків з рефінансування становив 22 млрд гривень", – сказала вона.
За даними НБУ, велика частина заборгованості припадає на "Приватбанк".
При цьому вона нагадала, що заборгованість Приватбанку з рефінансування становила близько 19 млрд гривень на момент націоналізації, а Платинум Банку – 247,5 млн гривень.
Нагадаємо, обсяг заборгованості з виділених Національним банком кредитів рефінансування в 2016 році скоротився на 29,3%, або на 31 млрд гривень до 74,828 млрд гривень на 1 січня 2017 року.
Разом із тим, днями у центрі Києва невідомі облили фарбою і обклеїли плакатами фасади відділень п’яти банків, відомості щодо даного факту внесені в Журнал єдиного обліку заяв. Про це йдеться в повідомленні поліції Києва.
Повідомляється, що вранці 30 січня групи невідомих в балаклавах прибули до приміщень банків, намагалися потрапити всередину, а також розливали фарбу і обклеювали плакатами стіни установ.
"На місця події виїхали патрульні наряди і слідчо-оперативна група територіального управління поліції. Зараз вони спілкуються з учасниками акції. Крім цього, для забезпечення правопорядку і недопущення провокацій залучено бійців Національної гвардії України", – йдеться в повідомленні.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар