Російські банки влаштували розпродаж своїх філій в Україні

У ВТБ є чотири покупця на український "БМ Банк", до кінця березня ситуація буде зрозуміла, заявив журналістам голова групи ВТБ Андрій Костін, пише "Виборча Україна".
У групи ВТБ працюють два дочірні банки в Україні – "ВТБ Банк" (Україна) і "БМ банк". Група шукає покупців на свої українські активи. В середині лютого Костін говорив, що процес переговорів про продаж українського бізнесу ВТБ йде "досить жваво", проте про терміни можливих угод говорити зарано.
"У нас є 4 покупця поки на "БМ Банк", вони проводять зараз due diligence. Думаю, що угода цілком реальна найближчим часом… Наразі ведемо переговори. У нас є бенчмарк, ми б не хотіли зазнати додаткових збитків. Я думаю, що нам треба виходити. Ситуація з "БМ Банком" до кінця березня буде зрозуміла", – сказав Костін в понеділок в рамках інвестфоруму в Сочі.
Відповідаючи на запитання про потенційних покупців, голова ВТБ сказав: "Це місцеві бізнесмени, українські пропозиції".
"Якщо не вийде, то будемо приєднувати його до банку ВТБ ("ВТБ Україна"- ред.). З ним складніше, він більший банк, там потрібно більше коштів для його придбання", – додав Костін.
Він зазначив, що Нацбанк України не перешкоджає проведенню операції.
Нагадаємо, у пресі неодноразово з'являлися відомості про неформальність стосунків заступниці глави Нацбанку Валерії Гонтарєвої із представниками потужних російських банків в Україні, які починаючи із 2011 року активно скуповували борги українських підприємств. Це, як відомо, у т.ч. за сприяння НБУ, скінчилося одержанням ними контролю за понад 40% вітчизняного ринку банківських послуг.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар