Китайський літак-амфібія, що буде найбільшим у світі, нагадує творіння українського авіаконструктора Антонова

У 2021 році Китай планує почати продажі найбільшого в світі літака-амфібії, наголосили у "Виборчій Україні".
Перші льотні випробування китайського літака-амфібії збираються почати вже влітку 2017 року, але перед тим, як він вперше злетить, його необхідно як слід протестувати.
На даний момент літак вже пройшов майже всі випробування, тому інженери вже готуються до польоту, закінчуючи налагодження систем, а пілоти вивчають нюанси і особливості пілотування.
Літак-амфібія AG-600 знаходиться в розробці вже сім років. До 2009 року в Китаї не було літаків подібного типу. Позитивні результати видно вже зараз: розробники почали отримувати замовлення на літак від різних відомств і китайських компаній.
Фахівці, які розробили AG-600, пояснюють, що літак можна буде використовувати для широкого кола завдань, в тому числі для виконання пошуково-рятувальних операцій, перевезення вантажів, пасажирів і гасіння пожеж.
Літак може набрати 12 тонн води всього за 20 секунд. За габаритами його можна порівняти з Boeing-737, злітна маса літака – 53 тонни, а дальність польоту – 4,5 тисячі кілометрів.
Це тільки редакції "Виборчої України" здається, що нова китайська машина якось на подив дуже сильно нагадує український "Антонов"?

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар