«Росспівробітництво виходить з тіні»

Активісти «Національного корпусу», після того як наробили проблем «рассейскаму Сбербанку», тим самим розхитавши підлогу під ногами бізнесу країн агресора, взялись за більш тонку та делікатну складову гібридної війни – інформаційну.
Саме за інформаційну політику, піар та пропаганду відповідає «Російський центр науки та культури» в Києві на Борисоглібській 2. Даний центр є універсальним та потужним механізмом у гібридній війні Росії проти України. Офіційно центр організовує культурні заходи та не займається нічим іншим окрім підтримки та розвитку культурних надбань Росії. В умовах миру – цілком пристойна та шанована місія. Однак під час війни – популяризація мови окупанта має не менш руйнівні наслідки ніж «Гради».
Окрім популяризації мови «Росспівробітництво», будучи на прямому контакті з Кремлем веде планомірну та продуману роботу з підриву країни зсередини. У своїх пропагандистських акціях центр активно використовує підшефне інформаційне агентство «РИА Новости Украина» радіо «Голос Столиці». Для зручності у сусідньому бізнес-центрі для інформагентства орендували окреме приміщення. Щоправда офіс називається «Інтерселект» і офіційно не пов’язаний з російською пропагандою.
Саме «росспівробітництво» координує роботу чисельної мережі політологів, громадських організацій, «правих» молодіжних рухів, журналістів та так званих «сотників». Уся ця арміє, при першій же команді, хоч і не залежно одна від одної, працює швидко та чітко. 
Наприклад. Одні організовують пропечену акцію протесту. Другі - висвітлюють її через мас-медіа. Треті – дають кваліфіковану оцінку правильності дій перших і так далі.
Дивує лише той факт, що про таку діяльність «росспівробітництва» було відомо досить давно. Власне як і про діяльність «Сбербанку»… однак з банком подіяло.
То ж, куди й коли підвозити цеглу, цемент та фарбу?

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар