Антикорупціонер пропонує знести церкву християн-баптистів у Києві

Народний обранець Сергій Лещенко, член фракції Блока Петра Порошенка та політради партії "Демократичний Альянс", запропонував знести храм Церкви євангельських християн-баптистів на Печерську у Києві.
Про це він написав у мережі Facebook, коментуючи проблематику знесення пам’ятників радянської окупації, повідомляє Інститут релігійної свободи.
"У боротьбі за краєвид пропоную почати зносити з недобудованої церкви біля виїзду з мосту Патона та плавно перейти на знос потвори Куровського на Мечникова", – заявив народний депутат Сергій Лещенко.
За християн-баптистів одразу заступилися і громадські діячі, і представники інших українських Церков, зауважуючи про неприпустимість зазіхання на таке фундаментальне право людини як свобода віросповідання.
Зокрема, на цей коментар парламентаря речник Української Православної Церкви Київського Патріархату архієпископ Євстратій (Зоря) зауважив: "Востаннє церкви зносили комуністи на початку "пєрєстройкі". А зараз у путінській РФ зносять – у конфесій, які не угодні режиму. До речі, у дописі на картинці нижче йдеться про молитовний дім євангельських християн-баптистів. Виявляється, він для автора – головна потворна споруда на Печерську".
Варто нагадати, що Церква євангельських християн-баптистів має 400-літню історію, в тому числі на теренах України. За цей період віруючі часто зазнавали політичних репресій і переслідувань, що особливо проявилося в сталінські часи та під час подальшого правління радянського режиму. Пресвітером Церкви ЄХБ "Слово життя" на Печерську у Києві є пастор Володимир Якович Кунець, який особисто пережив радянські гоніння за віру в Бога.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар