Чому bitcoin стрімко зростає в ціні?

Легендарний інвестор і глава інвесткомпанії Doubleline Capital Джеффрі Гундлах висунув цікаву теорію, згідно з якою є прямий зв’язок між падінням фондових індексів в Китаї і зростанням курсу bitcoin, пише "Finance.UA".
“За два місяці курс bitcoin додав 100%, а індекс Шанхайської біржі просів на 10% у порівнянні з іншими світовими майданчиками. Ймовірно, це не збіг”, – написав Гундлах у своєму твіттері.
За останні два місяці індекс MSCI World Index зріс майже на 8,8%, в той час як на китайських фондових біржах спостерігався обвал котирувань.
Фактично Гундлах говорить про теорію, згідно з якою китайський капітал активно шукає можливості безпечних інвестицій за межами країни, поки волатильність на локальних біржах залишається високою і зберігається невизначеність щодо подальших дій регуляторів на фінансовому ринку Китаю.
В результаті китайські інвестори виводять кошти з місцевих фондових ринків з допомогою криптовалюти bitcoin, щоб уникнути різних проблем у зв’язку з жорстким контролем за рухом капіталу з боку регуляторів і правоохоронних органів.
Водночас було б помилкою пов’язувати зростання курсу bitcoin тільки зі спробами вивести капітал з Китаю.
У числі факторів нинішнього зростання називають збільшення активності трейдерів і зростання впливу на ринок з боку Японії, де з 1 квітня набув чинності закон про легалізацію криптовалют. За даними CryptoCompare, обсяг торгів на біржах bitcoin з використанням японської ієни перевищує 45%, тоді як частка операцій з використанням американського долара нижче 30%.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар