Розслідування: як ЦПК «відпрацьовує» гроші грантодавців

ГО «Національний Інтерес України» провело ретельне розслідування щодо діяльності на території України Громадської організації «Центр протидії корупції». Нами виявлені схеми виводу коштів на підконтрольні рахунки фізичних осіб підприємців керівників організації, та їх близького оточення.
Переглянувши цей фільм, ви зможете побачити наочно, скільки коштів заходило до ЦПК та під які програми, та чи досягнуті результати. Також ви зможете ознайомитись з цифрами фінансової винагороди керівництва ГО «ЦПК», дізнатися про досить сумнівними грошові переводи.
Метою створення цього відео є інформування громадськості та компетентних органів України щодо діяльності на території України громадських організацій, що імітують бурхливу діяльність, а насправді виникають досить ґрунтовні підозри щодо їх функціонування як конвертаційних центрів по виводу грантів в готівку.
ГО «Національний інтерес України» не зупиняється на цьому розслідуванні. Ми знаємо, що на території України працює безліч організацій, які не тільки не приносять користь державі, але й, вірогідно, наносять значну шкоду національним інтересам України.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар