За підозрюваним у вбивстві Бузини напередодні злочину велося "зовнішнє спостереження"

Найближчим часом прокуратура оголосить про закінчення розслідування справи Олеся Бузини, пише скандально відоме видання "Страна.uа".
"У Генпрокуратурі прийняли рішення форсувати справу. За даними нашого видання, вже найближчим часом прокуратура міста Києва оголосить про закінчення розслідування. Після чого матеріали справи будуть передані на ознайомлення стороні підозрюваних (у цьому статусі досі Андрій Медведько і Денис Поліщук) і потерпілих (сім'ї Олеся). По закінченні цього процесу справа піде до суду", - сказано в публікації.
При цьому медіа зазначає, що розслідування вбивства Олеся Бузини чітко ділиться на два етапи. До кінця 2015 року і після. На першому етапі слідство велося досить активно. Були проведені ДНК-експертизи, які, за даними прокуратури, підтвердили належність Поліщуку і Медведьку біологічних слідів на знайдених речах.
Крім того, на учасників злочину вийшли через машину, яку використовували кілери.
На думку джерел ЗМІ, у слідчій групі вже тоді вважали, що справу можна було передавати до суду.
Однак, з кінця 2015 року почалося гальмування. Слідчі це безпосередньо пов'язують з тиском націонал-радикалів.
При цьому, крім політичних причин (небажання зв'язуватися з радикалами) були й суто процесуальні проблеми, хоча повторна експертиза взятих насильно зразків ДНК була закінчена ще в минулому році і її результати збіглися з первою.
Однак залишався не відпрацьованим важливий запит, який прокуратура надіслала в США в рамках міжнародно-правової допомоги. Мова йде про запит даних з акаунтів Медведька і Поліщука в соціальній мережі Facebook.
За даними джерел медіа, не так давно відповідь з США була отримана. Її зміст поки невідомо, але з її отриманням вже є в наявності повний комплект документів для передачі в суд.
При цьому, задаючись питанням про те, хто може бути замовником цього злочину видання повідомляє про стеження за підозрюваними з боку МВС і СБУ.
"У будь-якому випадку, вкрай дивний сам по собі факт того, що за одним з підозрюваних у вбивстві напередодні злочину велося стеження, але про це ніхто офіційно в процесі розслідування вбивства не заявляв. Не кажучи вже про те, що володіючи інформацією про підготовку до якихось злочинних дій (що видно із записів), правоохоронці не вжили жодних дій, щоб цьому злочину запобігти", - повідомляється в тексті.

"ПОДІЛЬСЬКИЙ ВІСНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар