Підірваний в Києві полковник був причетний до охорони російського екс-депутата Вороненкова

Співробітники Головного управління розвідки Міноборони займалися охороною екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова. Безпосередній підлеглий полковника Максима Шаповала, який загинув сьогодні в результаті вибуху авто в Києві, керував охороною російського політика. Про це агентству "УНН" повідомили джерела в Міноборони.
За словами співрозмовника агентства, Максим Шаповал, який загинув під час вибуху автомобіля, знав про те, як здійснювалася охорона Д.Вороненкова. У той же час співрозмовник не став пов'язувати вбивство М.Шаповала саме з вбивством екс-депутата Держдуми РФ.
За попередньою інформацією, автомобіль, в якому знаходився Шаповал, вибухнув тричі. Про це повідомило джерело в правоохоронних органах. Попередньо встановлено, що першим вибухнув бензобак автомобіля, за ним здетонували ще два вибухові пристрої, встановлені в різних частинах авто.
Співрозмовник не уточнив, які саме вибухові пристрої були встановлені в автомобілі.
Нагадаємо, 27 червня вранці в столиці на перехресті вулиць Солом'янська і Механізаторів в Києві вибухнув автомобіль. В результаті вибуху загинув полковник Головного управління розвідки Міноборони Максим Шаповал.
Вибух кваліфікований як теракт і переданий на розслідування Головній військовій прокуратурі.
Як повідомлялося раніше, 23 березня 2017 року центрі Києва зловмисник застрелив екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова і поранив чоловіка, який його супроводжував. Сам нападник помер у лікарні від поранень, які йому завдав тілоохоронець - за наявними даними представник української військової розвідки.
Зараз в цій справі є затриманий - дехто, Ярослав Тарасенко, заарештований на два місяці у справі про вбивство колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова, як можливий співучасник, котрий, за даними прокуратури, особисто привіз кілера до місця вбивства депутата.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus