Нова блокада - нові загрози

16 червня о 12 годині відбулась одна дивна прес-конференція. Тема заходу «Мобілізація патріотів для початку активної фази другого етапу Блокади торгівлі з окупантами». Простіше кажучи «наступимо на ті ж та заробимо грошей для Парасюка та Сменченка». Спікери заходу Анатолій Віногродський, Михайло Гергелюк та Сергій Ластівка майстерно надиктували присутнім завчені фрази, на кшталт  негайного звільнення військовополонених, націоналізації всього на що вкаже рука Парасюка, заборона закупівлі російського вугілля.
Хлопці, досить! Ви самі не втомились? Досвід попередніх Семенченко-Парасюковских блокад вас нічого не навчив? Згадайте історію з редутом "Соловейко" (саморозформувався), подивіться що робиться на редуті "Бахмутська Січ". Редут під Бахмутом найближчим часом настигне та ж доля, що й Соловейка. Хлопці так само виконали свою роль – піар Семенченка-Парасюка, збили з місцевих бізнесменів грошенят для ватажків блокади та були покинули на призволяще. Без натяків на ротацію, без фінансової, медичної, продовольчої чи іншої матеріальної допомоги. Ошукані блокадники на межі.
Самі ж «лідери» блокади вже давно не з’являлись Бахмуті, та й взагалі на Сході. Наразі натомлені тяжкими блокадними буднями Семенченко та Парасюк відпочивають за кордоном, насолоджуючись віджатими у Донбаських бізнесменів грошима. Бабки спустили, потрібно нову «активну фазу другого етапу Блокади» робити (звучить наче трейлер до Марвелівського бойовика).
А по факту схема то проста. Зробили редут, настригли грошей, кинули хлопців котрі на редутах стоять, оголосили про небачений спротив з боку органів місцевої та центральної влади, закрили редут, бабки протринькали, оголосили про створення нового редуту, набрали нових наївних хлопчиків і так по колу. Проте, за стрижкою готівки, «лідери» блокади забули про одну зі своїх ключових обіцянок, власне через яку до них і почали стягуватись люди, це – обіцянка звільнення полонених. В результаті маємо сумну картину. Жоден полонений не був звільнений, а редути потроху розбігаються, переконавшись у зрадливості обіцянок Семенченка-Парасюка.
По інформації з "Бахмутської Січі" т.зв. лідери блокади планують перенести редути ближче до Харкова. І від сєпарських куль подалі, і з Києва їхати ближче. Хоча, зважаючи де зараз ці «лідери», можливо краще перенести блокаду не до Харкова, а одразу до якогось середземноморського курорту, чи на Кубу, Домінікану, чи ще кудись, щоб поближче до ватажка. Прокинуся зранку, хильнув коктельчик, почухав пузо і одразу до камер, розказувати про тяжку долю боронителя другого етапу активної фази Блокади!

"ПОДІЛЬСЬКИЙ ВІСНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар