Альпінізм, розмінування та стрільби: як пройшли змагання спецбійців "Альфи"

Цей, вже третій турнір, як стверджують кореспонденти "5 каналу" Наталка Коцкович та Ганна Кудрявцева, проводять на спомин про загиблого у травні 2014 року в АТО Героя України майора Руслана Лужевського - "альфівець", командуючи групою бійців, потрапив у засідку на бойовому завданні, був тяжко поранений і до останнього подиху прикривав вогнем відступ товаришів. 
Найкращі з кращих в Україні силовиків - бійці "Альфи" СБУ - змагалися поміж собою в турнірі пам'яті  загиблого в АТО спецпризначенця Руслана Лужевського. Такі змагання проводять уже втрете, передає кореспондент "5 каналу".
Перше завдання для спецпризначенців - тактична стрільба по мішенях з різних дистанцій. Найскладніше - потрапити в ціль з-понад 200 метрів, і лише 180 секунд на виконання вправи. З першим із п'яти завдань всі силовики впоралися швидко.
Далі вимоги лише ускладнюються. Учасникам додають вправи з альпінізму, розмінування, та умовного звільнення заручників. Особлива увага медичній підготовці бійців. Інструктори на ходу підступно дають нові непередбачувані завдання.
Завершальним і найскладнішим етапом змагань є військово-прикладна естафета. Силовикам необхідно виявити і знешкодити умовну ціль, перед цим пройшовши непросту смугу перешкод.
За підсумками змагань, з 23 команд до фіналу вийшли лише 10. У кожній групі по чотири учасники: снайпер та стрільці. Під час естафети спершу вони проходять силові завдання, після чого знову ж рятують умовно пораненого побратима. На це вистачає не більше 15 хвилин. Самі ж учасники кажуть, підготовка колег - вражає, конкуренція - висока.

"ПОДІЛЬСЬКИЙ ВІСНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар