Китай веде переговори про купівлю 50 літаків "Антонов"

Держпідприємства “Антонов”, “Івченко-Прогрес” і Товариство з обмеженою відповідальністю “Мотор Січ” на авіасалоні в паризькому Ле Бурже обговорили з китайським замовником поставку 50 літаків Ан-178. Про це повідомляє прес-служба “Мотор Січ”. Під час зустрічі йшлося про постачання 50 літаків до Китаю. 12 літаків в готовому вигляді, і 40 літакокомплектів.
Планується, що на Ан-178 буде встановлено турбореактивний двигун Д-436-148ФМ виробництва “Мотор Січ”.
Нагадаємо, Державне підприємство “Антонов” розширює співпрацю з Китаєм і представить свої програми на авіаційній виставці China Air Show’2016 у КНР. Про це повідомляє прес-служба держпідприємства.
“Цього року співробітництву “Антонова” з китайськими підприємствами виповнилося 60 років. … В даний час “Антонов” разом з китайськими партнерами розробляє нові спільні проекти. Ця взаємодія здійснюється за сприяння урядів України і Китаю”, – зазначають на держпідприємстві.
Основу україно-китайських програм складають транспортні літаки Ан-178 вантажопідйомністю до 18 т і найбільший у світі вантажний літак Ан-225 “Мрія”, вантажопідйомністю 250 т.
“Ми високо цінуємо багатий досвід співпраці з Китаєм. Наша подальша взаємодія – в числі пріоритетних напрямків міжнародного співробітництва на найближчі роки”, – вважає президент ДП “Антонов” Олександр Коцюба.
“Попереду у нас багато роботи. Впевнений, що вона буде заснована на взаєморозумінні і спільному прагненні до поставленої мети”, – зазначив у ході візиту на українське підприємство надзвичайний і повноважний посол КНР в Україні Ду Вей.
Як відомо, до послуг китайських замовників зараз надано парк літаків транспортної компанії “Авіаліній Антонова”.
Крім того, 30 серпня 2016 року “Антонов” і китайська корпорація AICC (Aerospace Industry Corporation of China) підписали угоду про співпрацю за програмою Ан-225.

"ПОДІЛЬСЬКИЙ ВІСНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар