Голова МВФ припустила початок нової фінансової кризи

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард не виключає, що світ може спіткати ще одна фінансова криза. Про це вона сказала в ефірі телеканалу CNBC.
"Є цикли, які ми бачили в останні десять років, і вони не виключають виникнення кризи", – заявила Лагард.
Вона зазначила непередбачуваність фінансових криз, і закликала міністрів фінансів і директивні органи бути обережними і заздалегідь підготуватися до можливого наступу кризи у фінансовій системі світу.
"Звідки це буде і яку форму прийме, як буде вестися міжнародна діяльність, і, як правило, криза ніколи не приходить звідти, звідки ми очікуємо", – додала голова МВФ.
Лагард також додала, що для того, щоб бути готовими до потрясінь, світові уряди повинні переконатися в тому, що фінансовий сектор країн перебуває під наглядом і добре відрегульований, а фінансові інститути здорові.
"Необхідно передбачити і підготувати захисні заходи, щоб протистояти потенційній кризі", – додала голова МВФ.
Нагадаємо, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард підкреслила важливість проведення в Україні збалансованої пенсійної реформи, яка буде гарантувати справедливі стандарти соціального забезпечення.
Нагадаємо, Міністерство соціальної політики заявляло, що Міжнародний валютний фонд і Світовий банк підтримують проект пенсійної реформи, підготовлений Кабінетом Міністрів.
Разом із тим, Земельна реформа не буде однією з основних для отримання чергового траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ), написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook народний депутат Олексій Мушак (фракція "Блок Петра Порошенка").
"МВФ більше не наполягатиме на земельній реформі. Президент під час вояжу до Вашингтона проявив "чудеса дипломатії" і зняв це питання з порядку денного", – написав він.
За його словами, разом з командою однодумців він продовжить рухатися до запуску повноцінного вільного ринку землі. Восени Мушак розраховує представити один базовий і п’ять супроводжуючих законів щодо земельної реформи.
"Президент Петро Порошенко попросив зняти питання про запуск ринку землі з порядку денного і Крістін Лагард (глава МВФ) погодилася", – сказало агентству "Інтерфакс-Україна" джерело, близьке до переговорів сторін в США.
Все це може сформувати фактори ризику для України, яка абсолютно не готова до будь-яких кризових явищ.

"ПОДІЛЬСЬКИЙ  ВІСНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар