Пентагон вивчає, яка летальна зброя потрібна Україні

Об'єднаний штаб Збройних сил США разом з іншими структурами опрацьовують питання щодо надання Україні конкретних видів оборонної зброї для протистояння російській агресії, справа лише за політичним рішенням американського керівництва.
Про це заявив у вівторок заступник начальника Об'єднаного штабу генерал Пол Селва під час слухань у Сенаті, присвячених продовженню його повноважень на посаді ще на два роки, передає власний кореспондент "Укрінформу".
"Я підтримую надання Україні летальної допомоги для оборони та забезпечення безпеки, й міноборони США активно залучено до цього питання на міжвідомчому рівні", - заявив генерал.
Він зауважив, що Об'єднаний штаб співпрацює з європейським командуванням США аби визначити, яка саме летальна допомога оборонного характеру необхідна Україні.
"Це буде не просто рекомендація військового плану. Це буде політичний вибір стосовно того, чи будемо ми надавати українському уряду інструменти, яких вони потребують для захисту від того, що ми вважаємо втручанням на Донбасі під проводом Росії", - наголосив американський генерал.

"ПОДІЛЬСЬКИЙ ВІСНИК"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар