Неспортивно: колишній соратник Саакашвілі вимагав хабара у спортсменів

Корупція і хабарництво в середовищі українського чиновництва - відома ганебна проблема, від якої ще довго нам, на жаль, не позбутися, переконаний оглядач видання "Думская.нет" Валентин Орєхов. Це, на його переконання, сумний факт.
І в тому, що хапуги від влади продовжують із завидною регулярністю вимагати і одержувати неправомірну вигоду немає нічого дивного й нового. Однак, факт, що стався днями в Одесі, навколо затримання чиновника зі складу «команди реформаторів» екс-глави області та екс-громадянина України Міхеїла Саакашвілі на хабарі, який він вимагав у спортсменів, увійде в історію української корупції окремою, якщо і не сторінкою, то яскравим рядком - обов'язково.
Як повідомляють місцеві ЗМІ, напередодні вихідних, пізно ввечері був затриманий «на гарячому» начальник управління молодіжної політики та спорту Одеської обласної державної адміністрації В'ячеслав Березуцький, який вимагав та отримував хабарі від спортсменів за «допомогу» в оформленні документів, що дають право на ... тренерську роботу. Виявляється, і на таких «послугах» в Одесі можна непогано заробляти, адже, за даними правоохоронців, сума хабаря виявилася досить значною - 2 тисячі доларів США, що у перерахунку на національну валюту становить понад 50 тисяч гривень.
Судячи з декларації Березуцького, він не має ні автомобіля, ні власного житла. Втім, судячи з того, що вилучені правоохоронцями гроші перебували в престижній автівці марки "Toyota Avalon", на машину панові уряднику все ж таки вдалося «заробити» неправедною працею. Правда, слід визнати, найближчим часом користуватися цими свідченнями заможного життя чиновнику користуватися не доведеться.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар