Кагарлицька "Русава-К" знову під прицілом рейдерів - подільників Онищенка

Не секрет, що днями з'ясувалося, що Олександра Моїсеєнка, Віталія Карлюка, Володимира Бортника, Олексія Карамадського та Івана Калдіна звинувачують у причетності до рейдерського захоплення агрофірми «Русава-К» у Кагарлику, яка належала загиблому в АТО воїну Марку Паславському – або шабаш на кістках Героя. Про це пише видання "Виборча Україна" з посиланням на "Єврорепортер".
Революція Гідності відкрила для Віталія Карлюка та Олександра Моїсеєнка (відомого кидалу Держави на податки) нове вікно можливостей. Їх "дах" Олександр Онищенко відчував себе прекрасно після зміни влади. Так що швидко перефарбувавшись, Карлюк та Моїсеєнко  зайнялися відкритим рейдерством, бандитизмом і вбивствами.
Їх жертвою став Марк Паславський, колишній громадянин США, колишній майор американської армії і український патріот. Марк переїхав в Україну в 1991 році й успішно займався бізнесом. У квітні 2014 року прийняв українське громадянство і відправився воювати за Україну простим рядовим з позивним "Франко". Його підприємство Кіпрська (КОМПАНІЯ ДРУС КОРПОРЕЙТ ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД), де він був і директором володіла часткою в 97 відсотків  в Кагарлицькій компанії - "Русава-К", яке було чимале і крім елеватора налічувало  біля 300 одиниць техніки. Вказану компанію Марк купив у Бортника залишивши останньому 3 відсотки.
Саме на нього і поклав око Карлюк, Моїсеєнко та Калдін. Все було зроблено блискавично, відразу ж після трагічної смерті Марка Паславського під час звільнення Іловайська. У Кагарлику досі впевнені, що до цієї трагічної смерті героя України причетний Карлюк. Адже Паславський помер від трьох поранень отриманих в спину, а саме в цей період Карлюк раптово зі своїми подільниками їздив в АТО. Як би там не було, як тільки героя не стало, рейдери відразу ж захопили підприємство. А саме Калдін, Карлюк та Моїсеєнко домовившись підробили протокол загальних зборів (як показала експертиза документ був виготовлений через кілька місяців після загибелі Марка) та зайшли на підприємство попутно викинувши звідти Бортника, який вже відчув себе власником , хоча мав тільки 3 відсотка зі 100. Директором Карлюк та Моїсеєнко, по намальованому протоколу- призначають свого подільника Калдіна, який у перші ж дні краде з рахунків мільйони гривен. У наступні дні вивозиться і крадеться вся техніка підприємства на сотні мильйонів гривен. Крадеться , ще тупіше ніж саме підпрємство, а саме частина техніки по договорам аренди передається підприємствам Карлюка та Моїсеєнка , а на іншій перебиваються номера, перефарбовується і продається по повній дружнім підприємствам (наприклад підприємству Олега Нізенка - друга Карлюка та Моїсеєнка, який теж знаходиться у розшуку).
У цей же час  Бортник, розуміючи що його випередили , підробляє документи Кіпрскої компанії, де вже він стає директором, а директором Русави-К ставить свого племінника і звертається до правоохоронних органів і судів, щоб відбити компанію у (колег-рейдерів Карлюка, Моїсеєнка та Калдіна). 
В цей же час Калдін і компанія, із рейдерів, чарівним шляхом перетворюються на потерпілих в кримінальний справі по замаху на вбивство, де замовником виступає Бортник, виконавцем- такий собі заслужений козак у Кагарлику, а по суті начальник братків Карамадський, а Калдін є жертвою. Цікаво було б подивитись справжнім правоохоронцям на документи, які намалювали юристи Банди Карлюка і Моїсеєнка і допитати їх з цього приводу. А малювали професійно. Особливої уваги заслуговують покази свідків та протоколи загальних зборів, які тричі підроблені і стали основою для вирішення спору між злочинцями по розподілу вкраденого майна. 
Таким чином дві банди дійшли до висновку, що краще ніж воювати і витрачатись на хабарі, краще поділити вкрадене підприємство. Що цікаво – весь час злочинці постийно між собою спілкуються по телефону, зустрічаються, обговорюють умови розподілу вкраденого, а їх юристи закидують правоохоронців звинуваченнями один одного в рейдерстві та інших злочинах.
Далі, Бортник заходить засновником у Русаву-К, звідти виходять люди Моїсеєнка та юристи Калдіна і потім «продає» Моїсеєнку елеватор сім»ї загиблого Марка, сплачуючи Бортнику суму відступних. Потім Моїсеєнко сплачує відступні подільникам Карлюку та Калдіну.
Таким чином Героя Марка, громадянина США- держави, яка чи є не єдиною перешкодою до захоплення Путіним України та його сім'ю кидають на майно вартістю 5000000 доларів США купка знахабнілих шахраїв.
І ким ,треба ще бути, щоб після скоєного - створити ще і «Фонд імені Марка Пославського»!!!
Хто ж вони, ці цинічні , нелюди – злочинці. Почнемо з Карлюка: його життєвий шлях, як дві краплі води, схожий на сотні інших доль бандитів-аферистів, які сьогодні відчувають себе господарями життя в Україні, дорвавшись до влади. Народжений в 1973 році Віталій Карлюк не зміг закінчити навіть середню школу, звідки його вигнали після 8 класів. (Наразі як и більша частина команди Президента) Однак, це не завадило йому вже пізніше "вирішити" собі диплом про вищу освіту, щоб не виділятися серед таких же колег-депутатів. Тому тепер Віталій Карлюк хизується університетською освітою, всюди вказуючи свій підроблений диплом.
Віталій Карлюк вже працював під якісним "дахом" Партії регіонів, а саме під відомим депутатом-втікачем, громадянином РФ Олександром Онищенком, який сьогодні ховається від правосуддя в Лондоні.
З Онищенком Карлюк взяв нову планку. Тепер він працював по-крупному. В інтересах народного депутата він сформував сітку "конвертів", які на всю відмивали безготівкові кошти. Через фірми "Агротекс" і "Агротекс-Хім" він працював на ринку безпосередньо з відомим податківцем-конвертаторів Олегом Низенко, що дружив з сином Миколи Азарова Олексієм.
Паралельно угруповання активно "заробляло" гроші на тендерах. При чому їх не лякали ні розголос, ні громадський резонанс. Фірма Карлюка активно продавала за завищеною ціною комплектуючі та обладнання. Серед покупців значився, наприклад, ДП "НАЕК" Енергоатом" та ВП "Южно-Українська АЕС". При цьому кримінальні справи за даними епізодами "дивним чином" розсипалися в судах уже після Революції.
Окрему увагу треба приділити ще одному рейдерському захопленню Карлюком підприємства СТОВ «КОЛОС». Знов той же Карлюк, шляхом залякування фізичним знищенням його власнику Ружанському, знаючи, що у останнього захворювання серця і йому не можна нервувати - заставляє його переписати підприємство вартістю у кілька мільйонів доларів на того ж Калдіна, а далі Калдін вже на людей Карлюка. Самого підприємства Карлюку стає замало і він захоплює інші активи Ружанського - тракторний стан та техніку. І до цього часу погрожує вбити і хвалиться, що легко це організує через людей Ахметова, які є його кореші. Поліція як і в інших випадках просто спостерігає , як серед білого дня грабують чергового господаря, члени Порошенківської фракції.
Окрім оборуток наведених вище-Карлюк отримавши мандат від партії Порошенка у обласній раді, стає «смотрящим» від президента по Кагарлицькому району. І починає вчиняти вже відкрито злочини на тереторії району - від віджиму підприємств, закінчуючи публічним побиттям людей, які пробують припинити його злочинну діяльність. (Просто необхідно взяти інформацію у Кагарлицькій поліції, щодо кількості заяв на Карлюка та їх долі). І можливо, якби Поліція не боялась бандитів з Президентської фракції, то Карлюк вже давно сидів в тюрьмі, а не купував на вкрадені гроші маєтки у Мархаловці. Та не, зухвало, цинічно спричиняв тяжкі тілесні ушкодження своїм колегам – депутатам від опозиційних партій, прямо під час сесії на очах сотні людей. Щоб людей не виносили з кількома переломами і без свідомості з сесійної зали лікарі швидкої. І коли цей бандит сяде за грати, де його давно вже місце.
Але віримо, що прийде час коли буде відповідати за Законом і Карлюк і його подільники і правоохоронці, які цих злочинців покривають. І цей час залежить від нас з вами.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар