Масову хвилю "мінувань" в столиці припинено, іціціатори затримані

За повідомленням прес-служби Головного управління Служби безпеки України у м.Києві та Київській області, співробітниками спецслужби встановлено особу аноніма, який 28 та 29 жовтня, 4 та 11 листопада цього року здійснив чотири завідомо неправдивих повідомлення про вибух на Київській гідроелектростанції з таксофонів, розташованих на Подолі.
Зокрема, 11 листопада спецслужбистами встановлено та затримано 60-річну громадянку України "Г", якій слідчими Вишгородського відділу Головного управління національної поліції в Київській області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 Ст.259 КК України ("завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності"). 
Крім того, 27 жовтня цього року, співробітниками спецслужби встановлено та затримано 52-річну особу без визначеного місця проживання, яка, на переконання правоохоронців, здійснила завідомо неправдиве повідомлення про замінування станції "Хрещатик" Київського метрополітену з таксофону, який розташований у центрі столиці. Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 Ст.259 КК України.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар