Блоковано контрабандний канал постачання та збуту наркотичних засобів у Київському регіоні

Головним управлінням СБ України у м.Києві та Київській області припинено функціонування контрабандного каналу постачання та збуту у столичному регіоні наркотичних засобів та психотропних речовин, пишуть у прес-службі відомства.
Так, 17.01.2017 р. слідчим відділом регіонального органу розпочато кримінальне провадження №22017101110000201 за ознаками злочину, передбаченого ч.2 Ст.305 Кримінального кодексу України ("Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів").
Приводом для цього напередодні стало затримано у м.Ірпінь Київської області громадянина України "З" під час отримання ним у поштовому відділенні міжнародних поштових відправлень, в яких знаходились перфоровані паперові вироби з розмитими різнокольоровими малюнками (психотропна речовина "2С-1", загальна кількість 1050 штук). Під час подальшого проведення обшуку у помешканні затриманого, виявлено та вилучено 1300 марок "ЛСД".
Внаслідок цього слідчим відділом Головного управління повідомлено про підозру громадянина України "З" у вчиненні кримінального злочину.
Також 21.11.2017 р. в рамках даного ж кримінального провадження було затримано у м.Києві громадянина України "К" аналогічно під час отримання у поштовому відділенні міжнародних поштових відправлень, в яких знаходились марки з наркотичним засобом у кількості 1 тис. штук. Також під час подальшого проведення обшуку у квартирі затриманого було, за попередніми даними слідства, виявлено та вилучено 3 тис. марок ЛСД, 100 таблеток МДМА, 40г амфетаміну, 20г МДМА, електронні ваги та пакети для фасування. Зазначені речовини вилучено у встановленому порядку та направлено на експертизу.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар