Туск після зустрічі з Порошенком: ЄС ніколи не визнає російську анексію Криму

Президент Європейської ради Дональд Туск запевнив, що Європейський союз не визнає незаконну російську анексію Криму. Про це він написав у "Twitter" після зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Брюсселі.
"Зустрівся з президентом Порошенко у рамках підготовки до саміту Східного партнерства. З сумом згадали про смерть легендарної активістки Веджіє Кашка та висловили солідарність з кримськотатарською спільнотою і всією Україною.  ЄС ніколи не визнає незаконну російську анексію Криму", - написав Туск.
Як відомо, 23 листопада в різних районах Криму відбулися обшуки в будинках кримських татар і затримання активістів національного руху за "вимагання в особливо великому розмірі" у громадянина Туреччини, який, нібито, залицявся до онуки 82-річної ветеранки кримськотатарського національного руху Веджіє-ханим Кашка. Серед затриманих опинилися кримсько-татарські активісти Бекір Дегерменджі, Куртсеїт Абдуллаєв, Асан Чапух, Руслан Трубач і Кязім Аметов.
Власне, під час затримання окупаційними силовиками зазначених кримських татар, які, нібито, погрожували турецькопідданому, внаслідок раптового загострення хронічної хвороби, вже у кареті "швидкої" допомоги померла Веджіє-ханим, яка мала волю декілька десятиліть героїчно боротися з онкологічним захворюванням.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар