Счинила самогубство сестра нардепа Брензовича?

Днями закарпатські мас-медія повідомили, що жінка 1972 року народження, тіло якої було виявлено 15 листопада, близько 15:00, в колодязі обійстя на вулиці Головній в селі Запсонь Берегівського району, є молодшою сестрою народного депутата України, очільника Партії угорців України - КМКС Василя Брензовича.
За наразі непідтвердженою правоохоронцями офіційно інформацією, йдеться про самогубство. Втім інформація про нещасний випадок досі не підтвердилася, як і, власне, версії щодо навмисного позбавлення життя родички народного депутата України.
Відомо, що загибла Маріанна Брензович працювала викладачем кафедри угорської мови та літератури Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ в Берегові.
Як інформує офіційний сайт Верховної Ради України, село Запсонь є офіційним місцем проживання і самого пана Брензовича.
Слід нагадати, що 26 жовтня у Будапешті відбулася конференція під назвою зі знаком запитання "Майбутнє Закарпаття у небезпеці?" за участі угорських політиків з власне Угорщини та Закарпаття. У заході взяли участь держсекретар Угорщини з питань національної політики Янош Арпад Потапі, уповноважений угорського уряду на Закарпатті Іштван Грежа, заступник мера Будапешта Габор Багді, а такожнародний депутат України, голова Партії угорців України – КМКС Василь Брензович та міський голова Берегова Золтан Бабяк. Янош Арпад Потапі розповів про допомогу, яку Угорщина надає угорцям Закарпаття. Зокрема, за його словами, лише для діяльності  Закарпатського угорського інституту вже виділено понад 6 мільярдів форинтів. 871 мільйонів форинтів допомоги отримали священики, вчителі, медики та медіа-працівники. 200 мільйонів форинтів пішло на безкоштовне харчування для дітей у навчальних закладах. Днями у Берегові закладено камінь під будівництво колегіуму та Центру греко-католиків, на спорудження якого виділили 600 мільйонів форинтів. Підтримується підприємництво тощо. Загалом на Закарпатті найближчим часом буде реконструйовано 80 дошкільних навчальних закладів та побудовано 22 нових. Про це під час прес-конференції у садочку села Велика Добронь Ужгородського району розповів уповноважений уряду Угорщини Іштван Грежа.
Зокрема, високопосадовець з Угорщини зауважив, що вже до кінця листопада цього року буде передано ще 34 оновлених дитячих садочків у різних районах Закарпаття.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар