Командир "Грузинського легіону": Не робіть із Надірадзе другу Савченко! Не наступайте на ці граблі...

Командир "Грузинського легіону" Мамука Мамулашвілі закликав не героїзувати депортованого з України учасника АТО Вано Надірадзе, щоб у майбутньому не розчаруватися в ньому, як у нардепі Надії Савченко.
Один із депортованих з України громадян Грузії Вано Надірадзе був солдатом в АТО, однак його з ганьбою вигнали з "Грузинського легіону", повідомив командир грузинських добровольців Мамука Мамулашвілі у Facebook.
Він зауважив, що говорив про непорядність Надірадзе давно і не схвалює практики депортації громадян Грузії з України.
"Я щиро співчуваю своїм співвітчизникам, яких у варварський спосіб депортували з України. Також, як і всі інші, я вважаю, що в правовій європейській державі так бути не має", – підкреслив командир "Грузинського легіону".
Водночас він додав, що Надірадзе був солдатом "Грузинського легіону" на ранній стадії війни, коли підрозділ був добровольчим формуванням і не входив до складу ЗСУ.
"У той час він зливав супротивникам інформацію про чисельність підрозділу, особисті дані, озброєння. Щойно ми це зрозуміли, ми вигнали його з підрозділу... Хтось мене запитає, мовляв, чого не поскаржилися тоді на його дії до суду чи інших правоохоронних органів. А кому було скаржитися тоді? Зараз у нас є офіційний статус і командування. Ким ми були тоді? У нас було завдання – допомагати українським воїнам, і ми його виконували. Якщо бачили зрадників або шахраїв, то єдине, що могли – вигнати із ганьбою", – пояснив Мамулашвілі.
Командир "Грузинського легіону" зазначив, що помилився, коли прийняв Надірадзе до складу підрозділу.
"Він уміло втерся в довіру до мене і моїх бійців. Не виключено, що схожу помилку зараз роблять і політики. У будь-яку команду може потрапити шахрай, і ніхто від цього не застрахований", – підкреслив Мамулашвілі.
Мамулашвілі закликав не політизувати його думки і не "змішувати інших депортованих грузинів" та Надірадзе.
"Я не мовчав про Надірадзе тоді, і мовчати не буду зараз... Я буду критикувати всіх, хто того заслуговує, незалежно від посади і національності. Згадайте, як ви всі недавно переживали за долю Надії Савченко. А що зараз? Усі задоволені нею і її діями? І чому зараз ніхто так само завзято не бореться за інших бранців Кремля? Адже вони нічим не гірші за неї. І вони всі теж потребують вашої підтримки і допомоги. Не робіть з Вано Надірадзе другу Надію Савченко! Не наступайте вдруге на ці граблі", – заявив командир "Грузинського легіону".
Мамулашвілі зазначив, що в Україні є багато інших депортованих.
"Краще переживайте за їхню долю і відстоюйте їхні порушені права. Вони потребують вашої допомоги і підтримки більше, ніж Надірадзе. На жаль, ми часто не готові слухати і говорити правду! І хочу ще підкреслити, що ми не політична організація, і досить намагатися використовувати ім'я легіону в політичних цілях. Ми воюємо за Україну і на цьому все!" – підсумував він.
Наприкінці жовтня в Грузію з України вислали трьох громадян Грузії (колишнього охоронця екс-президента Михайла Саакашвілі Георгія Рубашвілі, колишнього водія Михайла Абзіанідзе і підполковника грузинської армії у відставці Давида Макішвілі).
17 листопада в Києві затримали чотирьох громадян Грузії – колишнього бійця АТО Надірадзе, оператора Тамаза Шавшишвілі, інструктора Нацгвардії Мамуку Абашидзе і колишнього охоронця Саакашвілі Зураба Цинцадзе. Того самого дня в СБУ заявили, що "примусово повернули на батьківщину" вісьмох грузинів, діяльність яких "суперечила інтересам національної безпеки України". Соратники Саакашвілі припускали, що затриманих відправлять у Грузію на літаку Нацгвардії, але 19 листопада вони прибули на поромі в порт грузинського міста Поті. За словами Шавшишвілі, їх били.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар